Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підсумки півріччя підбивали на засіданні колегії РДА

Автор О.Філонова

На засіданні колегії РДА підсумовували все зроблене в районі за півроку в царині соціально-економічного розвитку, фінансовій, бюджетній сферах. Говорили про стан виконавської дисципліни в апараті РДА, її структурних підрозділах. В роботі колегії взяла участь начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Лариса Юрченко.

 

Членам колегії був представлений детальний аналіз діяльності суб’єктів господарювання в районі за півроку. Фінансовий результат від діяльності підприємств району, що звітували, за січень-травень - збиткове сальдо 5,3 млн. грн. У 5 підприємствах збиток становить 5,7 млн. грн., прибуток - 0,4 млн. грн., отримали 4 підприємства. В промисловому комплексі обсяги виробництва скоротилися на 11,7%.

В сільському господарстві обсяги виробництва та реалізації худоби у живій вазі збільшились відповідно на 6,4 % та 4,3 %, але не досягнуто запланованих обсягів виробництва та реалізації молока. Окрему увагу звернули на посіви соняшника й рапсу. Зазначалось, що інвестор не дотримується сівозміни, адже ставлять прибутки понад усе. В районі триває робота по реформуванню ЖКГ, вже зареєстровано 10 ОСББ, готуються до роботи в осінньо-зимовий період об'єкти ЖКГ та соціальної сфери, обсяги будівництва в районі скоротилися. Були проведені капремонти доріг по вул. Вокзальна та Шевченка за кошти міського бюджету та ремонт автодороги Краснохутірського лісництва, ямковий ремонт автодороги Чернігів-Грем'яч-Миколаївка-Катеринівка. Є  ще одна приємна для Н.-Сіверського новина.

Олександр Могильний – заступник голови райдержадміністрації: «В серпні місяці очікується проведення капітального ремонту доріг по вулиці Коротченка і Радянська. Проведена тендерна процедура, вона йде до логічного завершення, тобто до заключення  договорів.»

Голова РДА В.Кауфман підкреслив, що сьогодні губернатор ставить завдання відкривати дитячі садки, хоча б 1 щороку. На засіданні йшлося й про  рівень безробіття та  створення нових робочих місць, не оминули й питання заробітної плати.

Лариса Юрченко – начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА: «В районі створено  227 нових робочих місць. Це відповідає 50,4 % від запланованого показника. Програма зайнятості населення виконується. Але хочу звернути увагу на те, що на сьогодні ліквідовано 190 робочих місць. Середньомісячна заробітна плата. Мені прикро, що показник по Н.-Сіверському району складає 87,2 % від загальнообласного показника, де середньомісячна заробітна плата становить 1786 грн. Туму тут є над чим працювати, але не заради показника, а заради людей.»

На засіданні також йшлося про наповнення бюджету району, стан фінансово-бюджетної дисципліни, ефективне використання бюджетних коштів та про виконавську дисципліну в апараті РДА, її структурних підрозділах.

f t g m

счетчики