Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На Семенівщині з робочим візитом побував в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко

Автор Н.Даценко

На Семенівщині з робочим візитом побував в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко. Програма візиту була дуже насиченою: він оглянув об'єкти незавершеного будівництва, взяв участь у розширеному засіданні колегії  Семенівської райдержадміністрації та президії райради, провів засідання районного штабу із запобігання та ліквідації пожеж. А також Станіслав Прокопенко відкрив як депутат обласної ради громадську приймальню.

Одразу по приїзду на Семенівську землю до в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації звернулися з проханням допомогти у газифікації вулиці, а також з ремонтом дороги. У ще потребує уваги водогін.

Далі оглянули будівництво Машевської ЗОШ, яке розпочате ще у 1991 році. Наразі діти навчаються у п'яти пристосованих приміщеннях і чекають на нову школу.

Ввід в експлуатацію котельні у Семенівській школі вирішить одразу кілька питань: і опалення навчального закладу, і економії коштів, і збуту продукції місцевих виробників торфобрикету.

Сергій Євменов - голова Семенівської райдержадміністрації: «Нам вдалося переконати область що ці об’єкти слід добудувати. Введення в експлуатацію котельні скоротить витрати бюджетних коштів приблизно вдвічі, дасть ринок збуту місцевим виробникам торфобрикету.»

Кор. з/к Як зазначив в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації  Станіслав Прокопенко, на Машевську школу вже цьогоріч буде виділено після проведення відповідних тендерів більше 900 тис. грн. Ввід в експлуатацію планують на 2012-2013 роки. І це не єдиний об'єкт, на який влада звернула увагу.

Станіслав Прокопенко - в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації: «З головою райдержадміністрації поговорили і про ремонт школи в с. Жадове, на Машевську школу після проведення відповідних тендерів вже цьогоріч буде виділено більше 900 тис. грн. Ще багато об’єктів по області, які будуть добудовані і введені в експлуатацію.»

Також Станіслав Прокопенко взяв участь у засіданні колегії Семенівської райдержадміністрації та президії  райради, на якому підбивали підсумки соціально-економічного розвитку Семенівщини за І півріччя.

Потім під головуванням Станіслава Прокопенка пройшло засідання районного штабу із запобігання та ліквідації пожеж., де начальник управління МНС в області Володимир  Муха зазначив, що Семенівський район один з кращих по пожежній безпеці.

Станіслав Прокопенко як депутат обласної ради відкрив громадську приймальню, де кожної останньої середи місяця вестиме особистий прийом.

f t g m

счетчики