Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Літні пневмонії атакують

Автор Т.Лось

Мікроби атакують. Цьогоріч за 7 місяців випадків запалення легень зареєстровано більше, ніж за весь минулий рік. Звідки така кількість пневманій, та ще й влітку?

190 випадків запалення легень за 7 місяців цього року проти ста сімдесяти випадків за весь минулий рік. Така чимала поширеність пневмоній серед населення спричинена декількома факторами, зауважують лікарі. Мешканець Лоски Сергій відчув недомагання після купання в ставку.   Зі зверненням до лікарів не затягнув.

Але більшість хворих йдуть до лікарів вже коли всі домашні методи не допомогли, а самопочуття і надалі погіршується.   Їх лікувати найважче.

Таким хворим ліки підібрати найскладніше. Більшість антибіотиків на збудників хвороби вже не діє.   Велику загрозу для здоров'я становлять холодна вода, протяги і кондиціонери.

Зараз багато пневмоній протікають майже безсимптомно,  діагностувати їх може лише рентгенообстеження. Загальна слабкість, незначне підвищення температура тіла вже можуть вказувати на пневмонію. Далі діагноз і лікування має призначити лише лікар.

f t g m

счетчики