Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Податківці підбили підсумки роботи за півріччя.

Автор Н Даценко

17 млн. 862,5 тис. грн. податків, зборрів і платежів до бюджетів усіх рівнів зібрано державою податковою інспекцією за І півріччя цього року до бюджетів усіх рівнів. Про результати роботи говорили на підсумковій нараді, участь в якій взяв заступник голови державної податкової адміністрації в Чернігівській області Олександр Зінченко.

Як зазначила на підсумковій нараді начальник державної податкової інспекції в Новгород-Сіверському районі Любов Коврижко, до бюджетів усіх рівнів за перше півріччя цього року зібрано 17 мільйонів 862 тисячі 500 гривень податків, зборів та платежів. В тому числі до держбюджету - 6 мільйонів 77 тисяч гривень.

Любов Коврижко  - начальник ДПІ в Н.-Сіверському районі:" До загального фонду державного бюджету забезпечено збір в сумі два мільйони 732,8 тисяч   гривень, що на 361,6 тисяч гривень менше надходжень січня - червня минулого року. Поряд з цим доведена розрахункова база за підсумками 6 місяців поточного року виконана на 102,1 %, додатково надійшло 56, 5 тисяч гривень. До місцевих бюджетів надійшло 11 мільйонів 785,5 тисяч гривень. Доведена розрахункова база виконана на 110,2 %.
Найбільшу питому вагу в надходженнях до місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб. Його також цьогоріч зібрано більше, ніж за перше півріччя 2010 року, повідомила Любов Коврижко. Більше податку за землю. В цілому робота Новгород-Сіверської податкової інспекції отримала схвальні відгуки.
Олександр Зінченко -  заступник Голови  Державної податкової адміністрації в Чернігівській області. Підсумки, як і в цілому по області, у нас за півріччя втішні. Ви розумієте, що не можна порівнювати Новгород-Сіверський район і наш, Прилуцький район, який дає майже 70% надходжень до загального фонду державного бюджету. Але свою місію Новгород-Сіверська податкова служба виконує, і виконує, судячи з оцінок статистичних даних, вона досить пристойно.
Працювали податківці вже в умовах нового Податкового кодексу, тож які висновки можна зробити зараз.
ОлександрЗінченко -  заступник Голови  Державної податкової адміністрації в Чернігівській області. Зараз особливих за і проти сказати важко ,оскільки найбільші зміни у нас очікуються з податку на прибуток, а його результати будуть декларуватися у серпні місяці. Самий основний результат - прийняття Податкового кодексу, це те, що він був все ж прийнятий, це основне досягнення. Я думаю, що  проблеми, які все ж  виявляються, вони з певним часом за участю і податкових служб в тому числі, вони будуть знаходити своє втілення в самому Податковому кодексі.


Олексій Зінченко -  заступник Голови  Державної подакової адміністрації в Чернігівській області.
f t g m

счетчики