Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В центрі українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я", розташованого в с. Вишеньки Коропського району, відбулось урочисте відкриття другої табірної зміни

Автор Н.Скляренко

В центрі українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я", розташованого в с. Вишеньки Коропського району, відбулось урочисте відкриття другої табірної зміни. 123 маленькі зірочки "Сузір'я" в очікуванні цікавого відпочинку, радо зустрічали гостей.

Центр "Сузір'я" у Вишеньках утворився ще у 2000 році. В основному тут відпочивають діти з малозабезпечених, багатодітних сімей, обдаровані діти, що захоплюються астрономією. Тут вони не лише відпочивають, а й займаються аерокосмічною діяльністю. В І -шу зміну для юних "сузір'ївців" провели майстер-клас з астрономії. Діти мали можливість спостерігати за зоряним небом у телескоп. На ІІ-гу зміну запланували також не менш цікаві заходи.

Сергій Дячков - виконавчий директор українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я": "Мають відбутися майстер-класи з астрономії і робота гуртків з ракетного моделювання, з аеромоделювання і космічний дизайн. Питання, які виникають з організіції аерокосмічної діяльності, плануються і затверджуються нашими працівниками. Головою правління УМАКО "Сузір'я"  є О.В. Петров. Члени правління - 4 Герої України: Л.К. Каденюк, В.Г.Команов, Ю.С. Олексієв. Ці люди вкладають душу в те, щоб ці заходи відбулися."

Коропщина - Батьківщина Миколи Кибальчича, тому тут постійно доводять до дітей ідею підкорення космісного простору.

Іван Головешко - голова регіонального правління українського аерокосмічного об'єднання "Сузір'я": "У нас кожного року до Дня народження М.Кибальчича відбуваються ракето-модельні змагання на кубок ім. Кибальчича і тому кожен рік учасники зі всієї України приїздять на Коропські змагання на 2-3 дні. В цьому році ми проводимо і майстер-клас."

В об'єднанні "Сузір'я" активно підтримують обдарованих дітей. Найбільш здібних захоплених космосом запрошують на відпочинок до "Артеку". А поки маленькі коропські зірки відпочивають та оздоровлюються у Вишеньках. Для них тут організоване п'ятиразове харчування, для дітей підготовлені комфортні умови проживання.

Олексій Куліш - директор центру "Сузір'я" с.Вишеньки Коропського району: "Працює кухня, яка знаходиться у палаці Рум'янцева-Задунайського. Проводиться культурно-масова робота. Організовуємо екскурсії по Батурину, Мені, Новгороду-Сверському. Я вважаю, що слід налагоджувати систему оздоровлення в стаціонарних закладах."

Анна Баранова: "Мені подобається в "Сузір'ї". У нас є газета. Ми пишемо про космічні події, робимо для цього малюнки, малюємо орбіти. "

Анна Кузьменко: "Їду сюди для знайомства з однолітками, я пропоную такий відпочинок у своїй сім'ї, їжджу сюди з братом. Наступного року приїду з сестрою."

На урочистому відкритті табірної зміни дітей вітали дорослі, приїхали відвідати батьки. Розпочалося свято з гімну "Сузір'я" та внесення прапору. Кожен загін підготував девіз. На заході лунали пісні, діти підспівували виконавцям, всіляко їх підтримували. Доволі було  жартів та веселощів. З позитивними емоціями і приємними враженнями, під гімн "Сузір'я" запалили вогнище. Попереду у майбутніх підкорювачів космічного простору насичений і гарний відпочинок на березі мальовничої Десни.

f t g m

счетчики