Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Золото на обласній спартакіаді держслужбовців виборола збірна Н.-Сіверського району

Автор О.Лельотко

Перемога на спартакіаді держслужбовців

Золото на обласній спартакіаді держслужбовців виборола збірна Н.-Сіверського району. В минулому році у наших земляків був ІІ результат. У вересні в м. Алушта пройде Всеукраїнська спартакіада серед державних службовців, до складу збірної області потраплять і новгород-сіверці.

Спартакіада серед держслужбовців пройшла в Чернігові 18 та 19 червня. У ній брали участь 27 команд з усієї області, 25 збірних з районів і окремо представляли команди з чернігівського держказначейства і з самого міста Чернігів.

Андрій Циганков - головний спеціаліст відділу з питань молоді та спорту Н.Сіверської райдержадміністрації: "За результатами змагань новгород-сіверці зайняли І місце. ІІ у команди з Ріпкинського району. На ІІІ-му - Бобровицький район. В цьому році наша команда виграла у Ріпок більше 40 очок."

«В цьому році жеребкування також було на користь новгород-сіверців,» - зазначає Андрій Циганков. Що ж до окремих видів спорту, то І місце наші спортсмени посіли у змаганнях з футболу. Вони обіграли ріпкинських, ніжинських та борзнянських держслужбовців. У півфіналі зустрілися зі збірною Чернігівського району, яка протягом 5 попередніх років займала у цьому виді спорту І місце.

Андрій Циганков - головний спеціаліст відділу з питань молоді та спорту Н.Сіверської райдержадміністрації: "Гра завершилась рахунком 0:0. Після неї призначили по 3 пенальті. Також не було переможців. У 4 спробі фортуна була на боці наших земляків і вони виграли цей матч. У фіналі зустрілися з куликівською  командою, вона зайняла ІІ місце."

ІІ місце новгород-сіверці зайняли у змаганнях з волейболу, поступившись лише команді з облдержадміністрації. У шахах і шашках командні 7 місця, в настольному тенісі 6 результат. Єдине, де у наших не вистачило сил,  в перетягуванні канату. Вони посіли 14 місце. Проте не дивлячись на це, перемога у новгород-сіверців.