Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Міського пляжу у Новгороді-Сіверському офіційно немає

Автор Н.Скляренко

Міський пляжПродовжуємо тему літнього відпочинку. Місць на березі Десни для купання облаштовано зовсім небагато. Те узбережжя, яке ми звикли називати місцевим пляжем, вже давно стало просто місцем для масового відпочинку людей. А от офіційного пляжу в Н.-Сіверському немає - стверджують у міськраді.

Берег Десни здавна приваблював до нашого міста відпочивальників з різних куточків колишнього Радянського Союзу. Зараз любителів річкового відпочинку  вистачає, проте місць для купання з року в рік меншає.

 

"Це не умови для відпочинку. Пляжу немає. Все поросло травою."

"Ми сьогодні перший день тут. Діти купаються. У нас на озері вода чистіша."

Коментуючи ситуацію, що склалася на пляжі, заступник міського голови Володимир Балаба зазначив.

Володимир Балаба - заступник міського голови: "Пляжу у нас немає. У нас є місце для відпочинку. Аби зробити пляж, потрібна технічна документація. Коштів на це немає. На цьому місті є туалет, прибирають сміття. Ми плануємо визначити там кордони."

Володимир Жеребок - начальник відділу з надзвичайних ситуацій Н.-Сіверської РДА: "Працюють водолази щотижня, обстежують дно."

Незадоволені любителі річкового відпочинку і тим, що автівки, мопеди і скутери їздять поруч з пляжем.

"Неодноразово просили поставити знак, бо скутери їздять по головах відпочивальників."

За словами Володимира Михайловича, над цим питання наразі у міськраді працюють і у найближчий час авто та скутери поряд з відпочивальниками не їздитимуть. А от щодо очистки дна річки,  то питання залишається відкритим.

f t g m

счетчики