Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У Чернігові відбувся ХІ Міжнародний фестиваль журналістів регіональних ЗМІ "Золотий передзвін Придесення"

Автор Н.Даценко

6 червня професійне свято у журналістів. У Чернігові відбувся ХІ Міжнародний фестиваль журналістів регіональних ЗМІ "Золотий передзвін Придесення". Наша колега, головний редактор РДТРК "Сіверська", Олена Філонова отримала дві нагороди.

 

Зранку в обласній державній адміністрації відбулась зустріч журналістів з керівництвом області. Участь в урочистостях взяв Голова Держкомтелерадіо України Юрій Плаксюк. Звертаючись  до працівників пера і мікрофона, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віктор Тканко привітав зі святом, подякував за об'єктивне висвітлення подій, зауважив, що жодне критичне слово не залишається без відповідного реагування з боку влади.

Віктор Тканко - заступник голови Чернігівської обласної адміністрації: «У такому конструктивному діалозі зацікавлені всі: і журналісти, і влада, і населення нашої області. Як зазначив Президент України Віктор Федорович Янукович,  влада та ЗМІ є партнерами і вони роблять одну справу - будують незалежну могутню державу. 2011 рік - рік 20-ї річниці незалежності України. За 20 років відбулось багато змін, в тому числі і в інформаційному просторі Чернігівщини. Ми з вами є свідками цього, ми це з вами робили. Від лінотипного набору і аналогового телебачення ми прийшли з вами до кольорового друку газет. Переоснащення, починаючи з обласної державної телерадіокомпанії, на цифровий формат.»

Не повчати, а навчати. Об'єднувати задля вирішення важливих питань. А ще гострого пера та цікавих задумів побажав Віктор Тканко. Плекати культуру і духовність закликав Голова Держкомтелерадіо України Юрій Плаксюк. І одним з кроків на цьому шляху є фестиваль "Золотий передзвін Придесення".

Юрій Плаксюк - Голова Держкомтелерадіо України: «Такі фестивалі, вони потрібні, перш за все, журналістам, які в цей день менше пишуть, а більше спілкуються. Такі фестивалі потрібні людям щоб вони знали, що журналісти -  це єдиний здоровий організм. Такі фестивалі потрібні владі, щоб ті відчували, що журналістський цех - це є та четверта влада, яка постійно контролює діяльність влади». За сумлінну творчу працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційної сфери Чернігівщини та з нагоди Дня журналіста Почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення України нагороджена наша колега, головний редактор РТРК "Сіверська", Олена Філонова. Продовжилося святкування в обласному драмтеатрі, де вітали лауреатів фестивалю. Переможцем у номінації "Слов'янське перехрестя"  стала Олена Філонова.  Для журналістів і гостей свята артисти театру підготували яскравий концерт.

f t g m

счетчики