Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сезон відпусток – гаряча пора для залізничників

Автор О.Лельотко

Вокзал

Разом зі спекою наступила гаряча пора і у працівників залізничної станції "Новгород-Сіверський", жителі району купують квитки та виїжджають відпочивати на південь. До того ж на третину в порівнянні з минулим роком зросли обсяги товароперевезень.

Влітку кожен мріє гарно відпочити. Чимало мешканців району обирають для цього південь. Саме з червня і починається гаряча пора у працівників залізничної станції "Новгород-Сіверський".

Начальник залізничної станції "Новгород-Сіверський" Віталій Тівецький: "У залізничників настала гаряча пора. Час літніх відпусток, перевезень пасажирів. Погода сприяє курортному сезону, тому люди виїжджають. В основному у Евпаторію, в Крим. Поки що великого ажіотажу немає, всі білети в продажу є."

Зросла на приміських поїздах в цьому році і кількість пасажирів, які мають платити за проїзд, майже на 200 чоловік в місяць. Проте, за словами Віталія Тівецького, все одно це не покриває витрати. Щодо розкладу, то він змінився, але незначно. Потяг, який виїжджав з Новгорода-Сіврського у напрямку Шостки о 16.20, зараз виходить на 10 хвилин раніше. Більше змін не було. В цьому році у залізничників є ще одна приємна новина.

Начальник залізничної станції "Новгород-Сіверський" Віталій Тівецький: "Щодо вантажних перевезень, то дуже приемно, що вони зростають. Лісгоспи збільшують обсяги перевезень, завод будматеріалів також завантажує крейду. Це основні наші клієнти. В порівнянні з минулим роком ми вантажимо на третину більше.

Наразі працівники залізничної станції "Новгород-Сіверський", не дивлячись на спеку, займаються поточними ремонтами колій.

f t g m

счетчики