Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Розпочалась операція "Автобус - 2011"

Автор О.Лельотко

Операція "Автобус-2011"Розпочалась загальнодержавна профілактична операція під назвою "Автобус - 2011". Під час профілактичних заходів працівники ДАІ цілодобово будуть нести службу на автошляхах. Ретельно перевірятимуть технічну готовність автобусів, якими перевозять групи дітей, а також усіх інших транспортних засобів, що здійснюють пасажирські перевезення. Операція триватиме до 30 червня.

В літній період, як правило, зростає обсяг пасажирських перевезень. З метою попередження  аварійності на пасажирському транспорті і посилення дисципліни серед автоперевізників щороку працівниками ДАІ проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою "Автобус 2011". Серед основних завдань - виявлення водіїв, які керують у стані алкогольного сп'яніння.

Михайло Лось - начальник ВДАІ з обслуговування адміністративної території Н.-Сіверського району та АТІ: "В цьому році в нас таких ще не було виявлено фактів, в минулих роках такі факти були виявлені. Наш водій АТП 17443 при перевезенніі пасажирів знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Буквально вчора при проведенні заходів "Автобус 2011" було зупинено автобус, який перевозив діточок без відмітки лікаря, а також не пройшов предрейсового техогляду. На водія був складений протокол за порушення правил перевезення дітей, притягнуто до адмінвідповідальності у розмірі 510 грн. Також буде покарана посадова особа, яка допустила виїзд цього автобуса."

У ході контролю працівники ДАІ також звертають увагу на справність аварійних виходів, правомірність встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння, не передбачених технічною документацією. Окрім того, в літній період під час спеки зростає і кількість ДТП, зазначає Михайло Лось. Водії втрачають пильність, швидко стомлюються, деякі погано переносять високу температуру повітря.

Михайло Лось - начальник ВДАІ з обслуговування адміністративної території Н.-Сіверського району та АТІ: "Якщо водій їде і нема в автомобілі кондиціонера, бажано, якщо водій себе погано почуває, прийняти вправо, зупинитись, вмитись водою, обійти навколо машини і потім продовжити рух далі."

Також під час канікул на дорогах можна побачити чимало дітей, які з дозволу батьків або і без нього катаються на велосипедах та мопедах, нерідко створюючи аварійні ситуації.

Михайло Лось - начальник ВДАІ з обслуговування адміністративної території Н.-Сіверського району та АТІ: "В цьому році виявлені малолітні, які не досягши шістнадцятирічного віку керували мопедами. Мопеди забирались, ставились на штрафмайданчик, викликались батьки, з якими була проведена профілактична бесіда. Зараз, кого ми затримували, вже не видно, щоб каталися."

Так, аби літній відпочинок був приємний, правоохоронці наполягають на дотриманні правил дорожнього руху. Також просять всіх учасників дорожнього руху бути уважнішими та обережнішими.

f t g m

счетчики