Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сьогодні відзначають Міжнародний день захисту дітей

Автор Н.Скляренко

День захисту дітей

Без них у нашої планети немає  майбутнього, без них світ навколо стає сірим і безрадісним, мова йде про дітей. Саме на них покладають найкращі надії дорослі і роблять усе, що від них залежить, аби майбутньому поколінню жилося щасливо. Сьогодні відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Сьогодні на стадіоні нашого міста ніде яблуку впасти - малеча святкує. І недарма кажуть, що діти - це наші квіти. Подивіться, які вони сьогодні яскраві, усміхнені, неначе літні квіточки.

На початку святкування маленьких сіверян привітали представники влади.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: " Це свято приходиться на перший літній день, на ту пору, коли розпочинаються канікули, коли починається відпочинок. Хочеться, діти, щоб ваш літній відпочинок був таким же яскравим та сонячним, як цей день."

Сергій Пунтус - міський голова: "У цей день я хочу всіх привітати зі святом, побажати здоров'я, гарного відпочинку влітку, набратися сил і всього вам найкращого. Зі святом, всіх земних благ, а головне - здоров'я".

Діти Н.-Сіверського зібралися разом, аби відсвяткувати весело і насичено День захисту дітей.

Крістіна Шинкарецька: "Чого чекаємо від свята?- Концерт буду дивитися. Мене вже зранку привітали батьки".

Тетяна Карпенко: "Який сьогодні у вас настрій? - Гарний, ми хочемо побувати на конкурсах, особливо на співочих."

Діма Прінь: "Я хочу послухати пісні."

І пісень та музики таки було багато. Самі ж діти, вихованці РБШ, підготували чудовий концерт для одноліток.

Щирі оплески викликали танки колективу "Джерельце" і пісні "Сіверських перлинок". Діти співали про те, що дорого їх серцю: про матусю, про рідну Україну, про дружбу і доброту. Після концерту на дітлахів ще чекало відвідування станцій: «Пісенної», «Віршової», «Художньої», на якій діти намалювали місто майбутнього. На «Ігровій» станції разом з друзями грали, а на «Спортивній» проявили себе як спритні та гарні спортсмени. Тож на святі кожному знайшлося заняття до душі і всі залишилися задоволеними.

f t g m

счетчики