Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Останній дзвоник пролунав для учнів Н.-Сіверської гімназії №1

Автор Т.Лось

Останній дзвоник пролунав для учнів Н.-Сіверської гімназії №1

Останній дзвоник пролунав для учнів Н.-Сіверської гімназії №1. Цьогоріч цій школі не доведеться проводжати у широкий світ своїх випускників. Одинадцятого класу там немає.

Цього травневого дня у Н.-Сіверській гімназії №1 надзвичайно урочисто і святково. Адже завершився цілий навчальний рік. Для школярів це неабияка подія. Цілий рік вони навчалися, здобували нові знання. За цей час вони стали дорослішими. Навіть першачки виглядають солідніше – підтягнуті, з квітами, і в шкільній формі. В школі вони відтепер вже не будуть найменшими. До своїх вихованців з привітальними словами звернулась деректор гімназії Віра Мокрякова.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Любі діти, юнаки та дівчата, прийміть найщиріші вітання з закінченням навчальних занять, швидко плине навчальний рік. Сьогодні ми знову на порозі підрахунку наших досягнень. Їх було в нас дуже багато, кожен із вас може зарахувати на свій рахунок перемогу, якесь досягнення. Ніколи не буде людина сильною, якщо вона буде виконувати  завдання, які даються їй легко. Я сподіваюсь, що за цей рік ви всі стали сильнішими, мудрішими. Я сподіваюсь, що літо, яке чекає вас попереду, принесе вам нові перемоги."

Привітати школярів з закінченням навчального року прийшов заступник голови РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков.

Павло Плотніков - заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань: "Сьогодні у нас свято  одне з найочікуваніших. Свято останнього дзвоника. Гарного вам літнього відпочинку, успіхів, натхнення, поваги до оточуючих".

Колишній випускник гімназії, професор-мистецтвознавець Валерій Провозін теж завітав до рідної школи на свято.

Валерій Провозін - професор-мистецтвознавець, літератор: "Як сказав один класик, в науці, як і в житті,  немає прямої столбової дороги,  тільки той досягне її вершини, хто без страху йде по її кам’яних шляхах. Бажаю вам успіхів підчас іспитів,  гарного літнього відпочинку."

Привіз з собою Валерій Володимирович і подарунки - цікаві книжки з історії нашої держави. Відмінникам, а їх цьогоріч ні багато, ні мало - аж 70, вручили "Похвальні грамоти". 11 класу, значить і випускників, у гімназії немає. Лише деякі 9-ти класники не залишаться продовжувати навчання у рідних стінах. Вони вже обрали самостійні стежки у доросле життя. Від них школі останній подарунок - вальс.

І ось для всіх гімназистів лунає останній у цьому навчальному році дзвоник. Дорогим учителям діти принесли прекрасні букети весняних квітів. Адже саме вчителі працювали цілий рік, виховували і навчали, вкладали свою душу і сердце, завдяки їм, їхньому професіоналізму і досвіду учні гімназії здобули стільки перемог в олімпіадах і конкурсах. Найсумнішим і водночас хвилюючим це свято стало для четверокласників. Їм доведеться прощатися зі своїм першим вчителем, звичними для них класами, а декому і з однокласниками. Для них у вересні відкриються двері старшої школи.

f t g m

счетчики