Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Останній дзвоник пролунав сьогодні і для 35 вихованців Державної гімназії імені К. Д. Ушинського

Автор О.Харькова

Останній дзвоник пролунав сьогодні і для 35 вихованців Державної гімназії імені К. Д. УшинськогоОстанній дзвоник пролунав сьогодні і для 35 вихованців Державної гімназії імені К. Д. Ушинського. Головним атрибутом свята традиційно були урочиста лінійка, яскраві стрічки з написом "Випускник 2011" та сльози на очах 35 одинадцятикласників, що в цьому році прощалися з рідною школою. До речі,  Державна гімназія - єдиний навчальний заклад Н.-Сіверського, де в цьому році за декілька тижнів пройде випускний вечір.

Сьогодні у житті 35 юнаків та дівчат - вихованців Державної гімназії імені К. Д. Ушинського відбулася надзвичайно важлива подія. Останній шкільний дзвоник сповістив їм про початок нового дорослого шляху. Не менш хвилюючим це свято стало і для решти 270 вихованців гімназії. Підбито  підсумок їх копіткої роботи за весь напружений навчальний рік. Для когось він був важкий, для когось переможним. Чимало учнів на святковій лінійці з нагоди останнього дзвоника отримали похвальні грамоти, дипломи та подяки за їх наполегливу роботу. Звісно, визнання досягнень - приємна справа не лише для гімназистів, а й їх батьків та педагогів.

Олександр Пшеничний - директор Державної гімназії ім. К. Д. Ушинського: "Хочеться сьогодні подякувати всім  і нашим дітям, і їх батькам, і своїм колегам, які з розумінням ставилися до всіх тих завдань, які були поставлені перед Державною гімназією. Особливо хочу звернутися до наших сьогоднішніх випускників. Для них сьогодні це дійсно вже останній дзвоник, тому що вони пройшли державно-підсумкову атестацію, завтра вони покинуть стіни рідної школи, попереду у них ЗНО і відповідно вибір подальшого шляху. Сьогодні ніхто не зможе сказати як складеться подальше життя, але хотілося б сподіватися, і ми на це сподіваємося, що ті знання і моральні якості, що ви здобули в стінах гімназії, вам допоможуть. "

Сльози радості на очах випускників. Ще декілька тижнів і навчальний заклад залишиться у пам'яті. Попереду примхливе доросле життя.

Галина Білозор - класний керівник: "Нехай доля буде до вас прихильною, а життя багатим і щасливим. В добрий путь, дорогі діти, на добрі діла."

Останній шкільний вальс - обов'язковий атрибут свята, а за ним останній шкільний дзвоник - ура! Попереду канікули.

Аліна Молчан - учениця Державної гімназії ім. К. Д. Ушинського: "Сьогоднішній день для нас дійсно особливий, сьогодні ми переступили в доросле життя переступили поріг рідної школи, яка навчила нас усьому. Ми будемо за нею сумувати."

Володимир Надточей учень Державної гімназії ім. К. Д. Ушинського: "Нам не слід ще розслаблятися, попереду ще ЗНО, нам треба гарно скласти іспити. І я сподіваюся, що всі вступлять в ті навчальні заклади, про які мріяли."

Тож хай справдяться всі надії та побажання цих молодих та юних сіверян. Дай Боже їм терпіння та наполегливості.

f t g m

счетчики