Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Андрій Тимошенко став чемпіоном Всеукраїнської спартакіади з боксу

Автор О.Лельотко

БоксАндрій Тимошенко став чемпіоном Всеукраїнської спартакіади з боксу, яка пройшла нещодавно у Скадовську. Бронзовим призером визнали другого н.-сіверця - Кирила Шпанюка. Чернігівська збірна на змаганнях зайняла 4 загальнокомандне місце.

З 15 по 20 травня в м. Скадовськ  Херсонської області пройшла 8 спартакіада України з боксу серед дітей та підлітків. У змаганнях брали участь команди з 24 областей з усієї України. Чернігівську представили 7 спортсменів: троє з Чернігова, по двоє з Коропа та Н.-Сіверського. З нашого міста за чемпіонський титул з іншими спортсменами боролися Кирил Шпанюк та Андрій Тимошенко. Кирил виборов у спартакіаді 3 місце. За словами тренера Віктора Балабка, у нього це перший високий результат на Всеукраїнських змаганнях. Андрій Тимошенко більш досвідчений. Він був капітаном збірної області. В чверть фіналі Андрій боксував  на ринзі зі спортсменом з Рівненської області. Хоча і виграв з рахунком 5:0, перемога далася не легко, він травмував обидві руки. До лікаря вирішили не звертатися, адже нашого боксера могли зняти зі змагань. Найскладнішим для Андрія був бій з супротивником з Дніпропетровська, з яким він зустрівся у півфіналі. Це був кривавий поєдинок. У ІІ раунді Андрій отримав травму носа. Після допомоги лікаря, рефері дозволив Андрію вийти на поле бою. Суперник також травмував ніс. Всі раунди завершились на користь Андрія, за одноголосним рішенням суддів він виграв фінал. Нелегким суперником у нашого боксера був , можна сказати місцевий, темношкірий спортсмен з Херсонської області. До того ж лівша. Проте у Андрія був досвід щодо ліворуких боксерів. І н.-сіверський спортсмен, знову ж, за одноголосним рішенням суддів став переможцем, а отже і чемпіоном Всеукраїнської спартакіади з боксу. Загалом чернігівська збірна виборола  одне золото, одне срібло і одну бронзу, посіла 4 сходинку турнірної таблиці з 24. Андрій Тимошенко отримав право боксувати на Чемпіонаті України, який пройде незабаром у Керчі. Сподіваємось, що і ці змагання для Андрія будуть вдалими.