Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

У місті проходитиме Міждержавне літературно-мистецьке свято "Нетлінне "Слово..."

Автор Н.Даценко

28 травня у Н.-Сіверському відбуватиметься непересічна подія. У місті проходитиме Міждержавне літературно-мистецьке свято "Нетлінне "Слово...". Програма насичена: і науково-практична конференція, і літературні читання, і концерт, в якому візьмуть участь майстри сцени області і району. Чекаємо гостей з Росії, Білорусі, обласного центру і сусідніх міст. За подробицями звернулися до заступника голови РДА з гуманітарних питань Павла Плотнікова.

Торік свято відбувалося вперше. І є плани зробити його традиційним.

Павло Плотніков - заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань: "28 травня у нас в місті відбудеться свято, що стає традиційним. Торік - було вперше. З цього року, сподіваюсь, буде традиційним. На відміну від попереднього року, зараз активну участь взяла ОДА, головне управління культури. Буде концертна програма, конференція, присвячена вивченню "Слова о полку Ігоревім". Участь візьмуть відомі історики з України, Росії, Білорусі. Наприклад,П.П.Толочко - відомий академік. Конференція проходитиме у пятницю, о 14:00 відкриється. 28 травня - головне свято, розпочнеться біля монастиря, там о 10:00 будуть літературні читання. Найкращим учням о 12:00 голова ОДА В.Хоменко вручить нагороди. О 12:00 основне дійство, святковий концерт на центральній площі міста. Будуть гості з Росії, Білорусі, делегації від Київського земляцтва, з обласного центру. Концерт на площі готуватиме філармонійний центр. Буде виставка народного мистецтва, працюватиме "Місто майстрів".

Чекають гостей з Росії, Білорусі, делегації з Київського земляцтва, обласного центру. Запрошені і гості з сусідніх міст.

f t g m

счетчики