Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сесія районної ради

Автор Н.Даценко

Сесія районної ради

Більше двох десятків питань розглянули депутати на сесії райради, яка відбулась нещодавно. У роботі сесії узяв участь заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Першою справою заслухали звіт про витрачання районного бюджету за І квартал цього року та внесли ряд змін. А потім депутати затвердили цілий перелік районних Програм. На боротьбу зі злочинністю щороку виділятиметься по 20 тис. грн., згідно з Програмою "Правопорядок" на 2011-2013 роки.

За районною Програмою розвитку дошкільної освіти, що розроблена на 1012-2017роки, закріпили 1 млн. 805 тис. 700 грн. По даному питанню депутати зробили ряд зауважень. Стосувалися вони обґрунтованості закриття шкіл у селах і підвозу дітей, який, зі слів депутатів, залишає бажати кращого. Щодо оптимізації навчальних закладів, то голова райради Віктор Душин зазначив наступне.

Віктор Душин - голова районної ради: "Головне у закритті шкіл що? Народжуваність. Буде більше дітей, будемо розглядати питання під іншим кутим. А яка якість освіти в селах. Тож вважаю, що робиться зараз позитив." Програму "Шкільний автобус", якою передбачено 1 млн. 400 тис. на придбання транспорту, затвердили одноголосно. На забезпечення закладів освіти ліцензійними електронними засобами і мультимедійним обладнанням погодилися виділити 318 тис. 612 грн.

За висвітлення діяльності РДА і райради у засобах масової інформації теж передбачені кошти. Районній газеті "Сіверський край" - 10 тис. грн., РДТРК "Сіверська" - 6 тис. грн.  На профілактику Віл-інфекції і лікування хворих передбачено 7 тис. грн. щороку, згідно з програмою "Цукровий діабет" виділятиметься по 50 тис. на придбання інсуліну кожному хворому на рік. Також після обговорення і зауважень з боку депутатів затвердили ряд інших Програм, що стосуються роботи з молоддю, боротьби з бездоглядністю і допомоги сиротам, розвитку позашкільної освіти. Затвердили і склад комісії зі створення і відбору фермерських господарств.

У ході обговорення питання про звільнення від сплати податку за землю комунального підприємства "Чайка"  депутат Борис Домоцький запропонував  підготувати звернення до ОДА і облради, аби допомогли зберегти дане комунальне підприємство.

Виступаючи перед депутатами, заступник голови облради Валентин Мельничук зазначив, що проблеми області і району схожі і перекликаються між собою. А для того, щоб при прийнятті Програм рідше звучала фраза «немає коштів», влада, РДА, зазначив Валентин Мельничук, має стимулювати розвиток економіки. Також  заступник голови обласної ради висловив свою думку щодо розвитку регіону.

Валентин Мельничук - заступник голови облради: "Те диво, що ми зробили на цій землі, доводить, що ви вмієте працювати. 9 місяців - готель, рік - Спасо-Преображенський монастир, дороги, школи. Ми можемо працювати. Спільна праця райради, облради, Верховної Ради, а саме на це ми і спрямовані, дає можливість вирішувати цільові Програми, про які ви сьогодні й говорили."

Побажаннями голови райради Віктора Душина оптимізму, прагнути і добиватися кращого, чергова сесія райради завершила свою роботу.

f t g m

счетчики