Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Нагороджено переможців конкурсу "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Автор Н.Скляренко

Конкурс малюнківСьогодні в ДП "Н.-Сіверське лісове господарство" нагороджували юних переможців конкурсу "Майбутнє лісу у твоїх руках". За доброю традицією конкурс любителів лісу вже проводять вшосте, за ініціативи Держагенції лісових ресурсів разом з товариством лісівників і Міністерством освіти і науки.

 

 

Ліс - годувальник, ліс - зелені легені нашої планети, ліс - окраса рідного краю. Як тільки не сприймають ліси люди. Та це слова дорослих. А як розуміють стосунки лісу та людини діти?

Аліна Мажежа - учениця 8 класу Лосківської ЗОШ: "Зараз люди шкодять лісу, здоров’ю ліса. Я написала про те, як людина все-таки може допомогти лісу."

Дмитро Купа - учень 4 класу Лісконогівської ЗОШ: "Я намалював, як людина п’є з чистого джерела воду, та обгороджений мурашник."

Олена Подорожня - учениця 1 класу Грем'яцької ЗОШ: "Мені подобається, що в лісі є білки, лисиці, лосі та зайці. І я б хотіла, щоб все це збереглося і ліс був дуже красивим."

Проблем у лісівників багато, тож вони за допомогою ось таких конкурсів звертають на них увагу молодшого покоління, прислухаються до порад дітей.

Віра Засько - інженер лісовідновлення ДП "Н.-Сіверське лісове господарство": "Ми – люди, які працюємо в лісі, хочемо бачити, як ви розумієте ставлення людини до лісу. Зникають  ялинники та лісові озера, виникають чималі пожежі, як діти на це дивляться. Можливо хтось би міг заглянути в майбутнє, як він бачить ліс майбутнього."

Молодші школярі малювали людей у лісі, зображували своє сприйняття стосунків природи та людини. Для когось головними в лісах є тварини, хтось, навпаки, звертає увагу на роль рослин. Але кожна дитинка хоче достукатись до розуміння дорослих: не губіть лісів, бережіть їх неповторну красу! Ця ж ідея червоною стрічкою проходить і у творах учнів середньої ланки. Переможців районного етапу нагородили призами, вручили намети, набори туристів, сервізи, були і заохочувальні призи для юних любителів лісу.

f t g m

счетчики