Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Обидві наші команди стали найкращими в області з футболу

Автор О.Лельотко

ФутболОбидві наші команди стали найкращими в області з футболу. Останній тур пройшов на стадіоні нашого міста. Н.-сіверці змагалися за перше місце з коропськими футболістами.

Друге коло першості області з футболу серед спортсменів 94-95 та 96-97р. народження розпочалось у квітні. І тур пройшов в Семенівці. Менші наші футболісти з господарями поля зіграли внічию, старші програли з рахунком 0:2. У ІІ турі Н.-сіверці повинні були грати з суперниками з Семенівки у себе вдома, проте матчі не відбулися. Семенівські гравці не приїхали і нашим автоматично зарахували дві перемоги. Третій тур пройшов напередодні Дня Перемоги. Н.-Сіверські футболісти грали на виїзді у Мені. Для обох наших команд матчі завершились рахунком 4:0 на їх користь. Перед останнім туром, у н.-сіверців 94-95 та 96-97 років народження було ІІ місце. Лідирувала команда з Коропа, проте відрив у очках був невеликий. 15 травня на футбольному полі  Новгорода-Сіверського відбулись зустрічі команд, які знаходились до цього на 1 та 2 місцях, тобто нашої та коропської. Першими грали спортсмени 94-95 років народження. У першому таймі Н.-сіверці суперникам забили 1 гол і не пропустили жодного. У другому таймі голкіпери обох команд не впіймали по 1 м'ячу. Фінальна гра завершилась рахунком 2:1 на користь вихованців Н.-Сіверської ДЮСШ. Футболісти 96-97 років народження зіграли наступними. Перша частина гри для наших менших футболістів пройшла, як і для старших, тобто з рахунком 1:0 вони лідирували. Другий тайм майже нічим не відрізнявся від попереднього. Гості міста пропустили ще один гол. 2:0 - кінцевий результат гри на користь н.-сіверців. За результатами всіх турів першості області з футболу обидві наші команди стали першими.

Валентин Ферубко - тренер з футболу: "У всіх змаганнях ми намагаємося перемагати. Команда переможець отримує право брати участь у вищій лізі. А це для нас фінансово складно. Два рази потрібно їхати у Прилуки, один в Ніжин, тричі у Чернігів. Тому команда і надалі буде грати у І лізі."

Зараз футболісти  щодня ходять на тренування, вдосконалюють свої вміння, техніку. Адже попереду ще чимало змагань, у яких потрібно перемагати.