Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Затримано двох наркоділків

Автор О.Лельтко

НаркотикиДві особи, які розповсюджували маріхуану, вчора були затримані працівниками Н.-Сіверського районного відділу УМВС. По данному факту ведеться слідство. З початку року вже порушено 10 кримінальних справ, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів.

Зараз правоохоронцями проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання під умовною назвою "ЗУБР". Операція пов'язана з контрабандою наркотичних засобів на території України та Російської Федерації. Працівники міліції під час рейдів перевіряють прикордонні смуги, а також села, які знаходяться біля кордону.

Сергій Чичкань - старший оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Н.-Сіверського РВ УМВС: "16 травня 2011 року в ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками Н.-Сіверського РВ УМВС було затримано 2 особи, які розповсюджували наркотичний засіб - маріхуану. По даному факту заведена крімінальна справа. Ведеться слідство."

З 15 травня працівниками міліції проводиться також ще одна операція під назвою "Мак".

Сергій Чичкань - старший оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Н.-Сіверського РВ УМВС: "Вона пов'язана з вирощування нарковмісних рослин . Якщо на городі виросли коноплі чи мак, зірвіть рослини, адже за це є адміністративна відповідальність. Вона наступає за вирощування 10 рослин конопель та 100 рослин маку. Якщо менше, то складається адміністративний протокол і накладається штраф."

Розмір штрафу вирішує суд. Правоохоронцями приділяється значна увага виявленню злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів.

Сергій Чичкань - старший оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Н.-Сіверського РВ УМВС: "З початку 2011 було виявлені злочини та порушено 10 кримінальних справ, 6 кримінальних справ за збут наркотичних засобів, по 1 справі за притонне утримання та втягнення у наркозалежність. Також було виявлено 2 випадки незаконного зберігання наркотиків."

Також в цьому році було складено 2 адміністративних протоколи за використання прекурсорів без відповідного дозволу та за зберігання наркотичних засобів у малих розмірах.

f t g m

счетчики