Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Розширене засідання колегії Чернігівської облдержадміністрації

Автор О.Філонова

Засідання колегії

Голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко на розширеному засіданні колегії ОДА дав доручення керівникам обласних управлінь і районів не гаяти часу, затвердити план заходів з підготовки господарського комплексу і об'єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр, чітко визначивши терміни його виконання. На засіданні колегії розглянули стан розрахунків і шляхи збільшення доходів бюджету Пенсійного фонду, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в області, хід підготовки до відзначення 20-ї річниці незалежності України.

Опалювальний сезон 2010-2011 років пройшов без серйозних зривів, зазначив в своїй доповіді начальник головного управління житлово-комунального господарства ОДА Віктор Геращенко. Але роботи з реконстукції та оновлення основного і допоміжного обладнання підприємствами паливно-енергетичного комплексу буде продовжено і в 2011р. Є і ще ряд питань, без вирішення яких не можна добре підготуватися до опалювального сезону. Це, насамперед, забезпечення 100% розрахунків за енергоносії та житлово-комунальні послуги. Борги і є немалі. Наприклад, загальний борг споживачів за електроенергію - 19,8 млн. грн. До того ж економічно-обгрунтовані тарифи введено не скрізь своєчасно. Основною проблемою утримання житлових будинків є стан покрівель. На їх капремонт слід збільшити асигнування з місцевих бюджетів. В умовах обмежених ресурсів країни необхідно, насамперед, використовувати власний капітал - наголосив голова ОДА Володимир Хоменко.

Володимир Хоменко - голова Чернігівської ОДА: "Треба врахувати нашу довгострокову перспективу на те, що ми будемо максимально використовувати альтернативні джерела енергії. В цьому перспектива. Я хотів би, щоб ми не тільки готували об'єкти господарства, а дивились на наші перспективні програми з енергозбереження. Це утеплення дахів, вікон, під'їздів, нові системи подачі теплої води. В кожному регіоні має бути детальний план підготовки всіх об'єктів і терміни виконання робіт."

Нині в області на 100 працюючих громадян, які сплачують внески, припадає 137 пенсіонерів. Щомісячно на виплату пенсій в області спрямовується більше 430 млн. грн. Керівники 715 підприємств, установ та організацій області не забезпечили розрахування по соціальних платежах. Звідси недоїмка і як результат - притягнення посадовців до відповідальності. Розглянули на засіданні і стан контрольно-ревізійної роботи, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни в області за підсімками І кварталу цього року. Порушень виявлено чимало, головним чином в області праці, виконання бюджетного законодавства щодо взяття та реєстрації зобов'язань, в тому числі фінансових, неперахування обов'язкових зборів, податків до бюджету, розрахунки з Пенсійним фондом. Виявлено і нецільове використання бюджетних коштів та інші порушення. Очільник області закликав працівників КРУ проводити упереджувальну роботу. аби не допустити порушень, а не тільки виявляти ії. В області триває підготовка та проведення заходів до 20 річниці незалежності України. У березні - квітні вже відбулися творчі звіти районів і міст Чернігівщини, підбито підсумки першого обласного літературного конкурсу "Хай весь світ дивують нині діти неньки України". Незабаром в Н.-Сіверському пройде перше Міждержавне літературно-мистецьке свято "Нетлінне Слово" та ряд інших фестивалів, святкових заходів в області. Є позитивні зрушення в різних галузях господарства, ведеться будівництво шкіл, лікарень.

Володимир Хоменко - голова Чернігівської ОДА: "Побудована буде Козелецька лікарня, багато інших закладів. Відновимо три мости і четвертий у Варвинському районі побудовано новий. Це ті знаки, які підтверджують, що курс реформ Президента іде в реальних справах, люди повинні бачити вектор, яким іде держава. Освоєння коштів на соціально-економіцний розвиток має бути ефективним."

f t g m

счетчики