Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Зелена трава корівкам до вподоби

Автор Н.Сокол

КоровиПоказники надою молока у нашому районі зростають - худобу перевели на зелені корми. У планах сільськогосподарських виробників на майбутнє - збільшення кількості поголів'я дійних корів.

На сьогодні всі сільгосппідприємства району перевели худобу на літньо-табірне утримання. Випасається вся дійна череда. На місця випасання організовано підвіз води та мінеральних речовин. Показники надоїв молока в порівнянні з третьою декадою квітня зросли в 2 рази, зазначив начальник відділу ринкових відносин і маркетингу сільськогосподарської продукції Н.-Сіверського управління АПК Іван Коваленко.

Іван Коваленко - начальник відділу ринкових відносин і маркетингу сільськогосподарської продукції Н.-Сіверського управління агропромислового розвитку: "Надій молока з корови складає 10 кг. Сільськогосподарські підприємства, які випасають худобу на озимині, надоюють молока більше, ніж у середньому по району. Наприклад, в товаристві "Переможець" надої складають 15 кг. на корову. "

Для подальшого нарощування виробництва молока в господарствах розроблений і виконується на весь пасовищний період зелений конвеєр.

Іван Коваленко - начальник відділу ринкових відносин і маркетингу сільськогосподарської продукції Н.-Сіверського управління агропромислового розвитку: "Після того, як спасують однорічні трави, переходять на багаторічні. І так розроблений зелений конвеєр до кінця пасовищного сезону. Активніше втілюють в життя такий конвеєр такі товариства як "Мрія", "Переможець", "Промінь"".

Однією з задач, що стоїть сьогодні перед сільгоспвиробниками, є збільшення кількості поголів’я ВРХ, зокрема продуктивного стада. Аби підвищити показники надоїв молока у районі планують розводити молочні породи корів і збільшувати їх кількість.

Іван Коваленко - начальник відділу ринкових відносин і маркетингу сільськогосподарської продукції Н.-Сіверського управління агропромислового розвитку: "Йде підготовка до збільшення поголів’я ВРХ. Наприклад, в ТОВ "ім. Шевченка" на сьогоднішній день вивезена худоба з таким розрахунком, щоб завезти нову, омолоджену, в кількості не менше 150 голів для того, щоб поповнити господарство новою худобою."

f t g m

счетчики