Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На міському сміттєзвалищі ведуться роботи

Автор Т.Лось

СміттєзвалищеНе на словах, а на ділі взялися цієї весни за документальне оформлення та впорядкування міського сміттєзвалища. Планують і інші заходи для запобігання виникненню стихійних смітників, але це ще у планах на майбутнє.

Роботи на міському сміттєзвалищі ведуться досить швидкими темпами, ще тиждень тому тут було ні пройти, ні проїхати через купу сміття. Зараз дорога вже вільна для транспорту, працівники працюють з ранку до вечора, прибираючи ці гори бруду.

 

15 квітня на сесії міської ради сміттєзвалище було вирішено взяти на баланс міської ради. А з кінця квітня на смітнику працює техніка, прибирають прилеглу територію. Призначено людину, яка має відповідати за порядок на сміттєзвалищі, щоб люди не вивозили і не викидали сміття, де їм заманеться.

Сергій Пунтус - голова міськради: "Найближчим часом буде встановлений шлагбаум, буде встановлена невеличка будка для працівника з благоустрою сміттєзвалища. Зараз міська рада працює над питанням оформлення лімітів сміттєзвалища на 2011 рік, робота в цьому напрямку вже завершується. Не сьогодні - завтра пакет документів буде оформлений в екології і ми отримаємо дозвіл на розміщення твердих побутових відходів на сміттєзвалищі на 2011 рік."

Надалі планують встановити паркан, розчистити дорогу та  привести до ладу все навкруги, роботи ще багато. Та тепер вже справа і за самими мешканцями Новгорода-Сіверського. Люди також мають ставитися до порядку в місті свідомо.

Сергій Пунтус - голова міськради: "В мене до вас прохання! Всі ці відходи і сміття, яке ви будите привозити на сміттєзвалище, вивантажуйте не туди, куди заманеться, а туди, куди вкаже працівник сміттєзвалища. Він за це несе відповідальність, буде все контролювати, всі порушення записувати."

Поки що платити за користування сміттєзвалищем не потрібно. Але, за словами Сергія Вікторовича, на порушників, які викидатимуть своє сміття поза вказаними місцями та не дотримуватимуться вказівок людини, яка відповідає за порядок на сміттєзвалищі, очікуватимуть чималенькі штрафи.

f t g m

счетчики