Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"Вечір експериментальної честності" - драйв та запал

Автор О.Харькова

РокДнями в малому залі РПК пройшов творчий вечір рок-колективів. Участь в ньому взяли не лише н.-сіверці, а й гості з м. Шостка Сумської області. Звучала драйвова, запальна музика та поезія. Прикрасили вечір роботи талановитого художника Володимира Томілки.

Декілька місяців тому у н.-сіверських рок-музикантів виникла ідея провести вечір експериментальної чесності, на який було вирішено запросити гостей з міста Шостка сусідньої Сумської області.

Роман Нестеренко - фронтмен гурту "НєстєрокЪ": "Вечір, що пройшов 29 квітня в будинку культури, мав назу "Вечір експериментальної чесності", в якому взяли участь гурт з м.Н.-Сіверський "НєстєрокЪ" і два гурти з м.Шостка "Креш" і "Зона отстоя". Також вечір прикрасили роботи молодого талановитого художника Володимира Томілки. Вечір проходив за підтримки РДА."

На рок-вечірку зібралась не тільки молодь, а й люди поважного віку. Представники нового напрямку в музиці - скоморох-року гурт "НєстєрокЪ" в складі: фронтмен Роман Нестеренко, барабанщик Олександр Ігнатов та гітарист Василь Садовий порадували своїм виступом перші. Треба віддати належне н.-сіверцям за неперевершений виступ. Команда звучала чітко, злагоджено, агресивно музично та водночас мелодично вокалом лідера гурту. Продовжили вечір гості з міста Шостка. Гурт "Креш" запам’ятався лірикою на рідній мові. Звучала вона гармонічно в поєднанні з експресивною потужною музикою. Спокійний вокал соліста гурту на приспівах переходив у потужний крик і публіка, яка того вечора не була надто численною, дуже схвально прийняла ін’єкцію якісного року.

Вечір був дійсно роковий на всі 100%, в повному розумінні цього слова. Хлопці з гурту "Зона отстоя" дали жару і в прямому, і в переносному сенсі. Ось, що значить справжній рок.

Василь Садовий - бас-гітарист гурту "НєстєрокЪ": "Прийом був непоганий, погано, що було замало людей, але ми були раді й тому, адже в Н.-Сіверському не дуже сприятливі умови для культурного розвитку."

Загалом вечір видався жарким та потужним. Всі три команди порадували публіку своєю драйвовою музикою та надзвичайним запалом.

f t g m

счетчики