Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

На базі ЦРЛ провели комплексні пожежно-тактичні навчання працівників ФАПів і амбулаторій Н.-Сіверського району

Автор Н.Скляренко

Пожежно-тактичні навчанняСьогодні на базі ЦРЛ провели комплексні пожежно-тактичні навчання працівників ФАПів і амбулаторій Н.-Сіверського району. Загалом у заході взяло участь більше 50 чоловік.

Вогнегасниками укомплектовані всі ФАПи та амбулаторії нашого району. Проте практичними навичками користування пожежним знаряддям володіють далеко не всі медики. А у віддалених селах вони мають діяти за принципом:"На вогнеборців сподівайся, та й сам не паси задніх", бо під час пожежі головне - не панікувати та швидко реагувати. Більше 50-ти медиків зібралися біля ЦРЛ, аби навчитися користуватися порошковими вогнегасниками. Кожен з присутніх мав змогу власноруч локалізувати уявну пожежу. За час навчань декілька разів вогнегасники не працювали і медики розгубились. Це говорить про те, що однієї лише наявності вогнегасника недостатньо, важлива його справність.

 

Дмитро Гаркавий - інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності Н.-Сіверського райвідділу МНС України в Чернігівській області: "На мою думку, це дуже корисно. Хотілося б подякувати керівництву ЦРЛ за те, що вони організували перезарядку вогнегасників у ФАПах. Раніше ситуація була критична. Також адміністрація ЦРЛ забезпечила всі ФАПи вогнегасниками."

Володимир Биков - інженер з охорони праці ЦРЛ: "Дуже важливо, що наші працівники подолали психологічний бар’єр. Бо під час пожежі слід спокійно реагувати. Вони вже знають, як користуватися вогнегасником."

Олексій Деденок - фельдшер Березово-Гатського ФАПу: "Ми на навчаннях навчилися користуватися вогнегасником. Під час пожежі ми зможемо загасити вогонь."

Ганна Тупиця - завідуюча Биринською лікарською амбулаторією: "Раніше ми не користувалися вогнегасником. Важкого немає нічого. Практика дуже важлива."

Світлана Гуща - завідуюча Прокопівським ФАПом: "Вогнегасник у нас був, але ми ним не користувались. Практично сьогодні навчились використовувати вогнегасник."

Також присутні мали змогу переглянути дії добровільної пожежної дружини ЦРЛ під час загорання. Наявність таких людей має неабияке значення, бо саме вони першими прийдуть на допомогу у разі нещасного випадку до приїзду пожежних.

f t g m

счетчики