Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Розлив Десни припинився

Автор О.Філонова

Міст через р. Десна

З сьогоднішнього дня рівень води в Десні вже не прибуває, а навпаки почав спадати. Але рух вантажних та легкових автомобілів через биринський міст поки що обмежено.

Рух биринським мостом нині досить жвавий, але проїхати можуть лише власники двоколісного транспорту або пройти пішоходи. А ось автівки поки що проїхати не можуть. Виключення - швидка допомога та пожежна машина.

Григорій Васильович Багнюк щойно приїхав з-за р.Віть, сміливо подолавши незначні водні перешкоди на своєму двоколісному транспорті.

Григорій Багнюк- " Переправитись можна,вода не дуже висока, минулоріч було більше, а раніше ще більше"

Ще кілька днів тому рівень води в Десні підвищувався щодоби на 1-2 см, а в ніч з 27 на 28 вода почала потроху спадати. Якщо сприятиме погода, за кілька тижнів будь-які автомашини зможуть перетинати биринський міст.

Анатолій Жура - "Вода вже не піднімається. Тепер падає щодоби на 1-2 см. В порівнянні з минулими роками, рівень води набагато нижчий. Розлива вже не буде."

Биринський сільський голова Надія Гуща, телефоном запевнила, що проблем в цьому році, пов'язаних з розливом, не було. Продукти завозяться вчасно, шкоди меканцям вода не наробила, човнова переправа не знадобилася. Загалом обійшлося без екстремальних ситуацій. В разі необхідності машини швидкої допомоги та пожежні зможуть переправитися через биринський міст.

f t g m

счетчики