Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Підкинули свиню в мішку

Автор О.Філонова

Свиня в мішкуСвиню в мішку, правда не живу, підкинули людям, які ходять понад Десною по дорозі за другою школою. Яри засипані сміттям, яке зповзає в річку, а тут ще й тварин почали викидати. Хто купатиметься при такій антисанітарії в річці, хто тут відпочиватиме, як взагалі тут жити?

Те, що берег Десни претворився на смітник, ні для кого не секрет. Цю проблему піднімали і піднімаємо давно. В минулому році просто на голову знімальній групі висипали сміття. Відтоді ніщо не змінилося, тільки виріс смітник. Тепер це не тільки філія міського сміттєзвалища,це ще й філія кладовища для домашніх тварин.

 

Ось в цьому біленькому мішечку лежить несвіжий труп тварини, вже трохи об'їдений собаками. Від чого померла ця в'єтнамська свинка, що на перший погляд, здалась нам собакою, не відомо. Може, від якоїсь інфекційної хвороби, бо чогось же її викинули. Але головне в цій «свинячій» справі - хто і навіщо викинув труп під ноги людям?  А ще ж діти до школи ходять цією дорогою.

Іван Завадський - мешканець міста: "Мене це обурило. Хоч я і не місцевий, але, здається, мене це турбує більше, ніж мешканців міста. Якщо у вас померла тварина, то закопайте її, навіщо ж викидати її поруч з дорогою? Хочу звернутися до мешканців - давайте будемо поважати не лише себе, а й решту жителів міста. Також хочу звернути увагу РДА, міської ради на організацію вивоза сміття. Дехто каже, що по такій ціні досить дорого вивозити сміття, але треба це питання вирішувати, бо та картина, що існує на сьогоднішній день, не є прийнятною ні для відпочиваючих, ні для місцевих мешканців. Я б міг, як і сотні інших перехожих, проїхати і не звернути на це увагу, але мене це обурило, я написав заяву в санстанцію, звернувся на телебачення тому, що потрібно звернути увагу громадськості на це питання. "

Будь-який смітник, а тим більше трупи, які розкладаються, - джерело небезпечних хвороб. Все це по-троху зсувається в річку. Небезпека для здоров'я відпочивальників і любителів поплавати, тих, хто тут мешкає, очевидна. Тут вже не до сумління треба звертатись, а бити по кишені гривнею. Знайти ж, хто викинув тут сміття, не складно, бо переважно побутове, а ще налагодити його поступове вивезення. Бо інакше п'ятигривнева справа може обернутися великою бідою. А поки питання відкрите: хто і коли прибире свиню в мішку?

f t g m

счетчики