Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Лизунівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ліквідується

На позачерговій сесії районної ради розглядалось 3 питання: про внесення змін до районного бюджету, прийняття коштів медичної субвенції та ліквідації Лизунівської загальноосвітньої школи.

Доходи на 2017 рік встановили у сумі 114 млн гривень,  видатки – 118 млн.

Лизунівська загальноосвітня школа І-ІІ-го ступенів, як юридична особа ліквідована. Самотужки сільрада фінансово не потягне функціонування Лизунівської школи. Навіть якщо залишити лише початкові класи – утримувати велику будівлю не рентабельно. Такі аргументи пролунали у сесійній залі. Дітей возитимуть до Печенюзької школи. Вчителям запропонують альтернативні варіанти продовження трудової діяльності.  Депутати проголосували за  ліквідацію. Тільки один голос був проти. 

Подібна ситуація була і у освітян з Воробївки.  Коли там залишилось 38 учнів, почали шукати їх на стороні. І знайшли. 2 багодітні родини. Придбали їм помешкання. Цьогоріч 1 вересня до Ворбївського НВК піде 44 учні. На іншу хату  зібрали гроші окремі районні депутати.  3 і 9 тис грн відповідно, заплатили  за нерухомість для нових селян у Воробївці.

f t g m

счетчики