Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Дорога по вулиці Михайла Чалого не витримала останньої зливи

Ремонт дороги по вулиці Михайла Чалого разом з іншими був запланований на поточний рік депутатами міської ради, але погодні умови, а саме суботня злива, внесли свої корективи у плани. Дорожнє покриття на цій ділянці відремонтують першочергово. Працівники Н-Сіверського підприємства «Шляховик" вже працюють. Мешканці які кожного дня проходять цією дорогою розповідають, що ремонтні бригади латають ями не вперше, результат щоразу однаковий, після сильних дощів дорога знову руйнується.

Звичайно ж у мешканців виникає питання, чому не можна зробити дорогу один раз, і якісно. Міський голова Олег Бондаренко до якого ми звернулися за коментарем розповів, що на даний момент, коштів вистачає лише на ямковий ремонт. Минулого року на вулицю Михайла Чалого було витрачено близько 50 тисяч грн., і зараз піде приблизно така ж сума. Щоб зробити нове покриття, за всіма будівельними нормами, спочатку потрібно зробити проектну документацію, вартість якої  мільйони, таких коштів місто не має.

f t g m

счетчики