Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Яке майбутнє чекає на зруйновану Дробишівську школу

Сільське населення в Україні і на Сіверщині стрімко зменшується. Молодь покидає села, бо нема роботи.  Внаслідок  демографічної кризи закриваються школи. У районі вже є приклади того, що осиротілі будівлі  розбираються і грабуються. Один з них  - доля  Дробишівської школи.

Величезна газифікована споруда, поруч асфальтована дорога, до Десни – рукою подати, 10 хвилин їзди до Новгорода-Сіверського і півгодини до Шостки. Спочатку розграбували все що всередині. Потім  4 рази підпалювали. Тепер вже одні стіни залишились 

Що  могло би бути на місці Дробишівської  школи? Чуток  ходило багато. У народі говорили і про лісничий технікум, і про будинок відпочинку. Але 2 роки тому тут могла б з’явитись ферма.

Що буде на місці школи? Наразі  для суспільства - це загадка.  Чи  відродиться вона, як фенікс з попелу. Чи її масивні стіни розберуть на цеглу.

f t g m

счетчики