Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Прямий телефонний зв'язок голови РДА В. Кауфмана з населенням району

Автор Н.Скляренко

Сьогодні відбувся прямий телефонний зв'язок голови РДА В. Кауфмана з населенням району з питань соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Начальники та спеціалісти відділів, управлінь та підрозділів РДА зібралися в кабінеті голови РДА В. Кауфмана, аби надати вичерпні відповіді на питання, які цікавлять мешканців Н.-Сіверського району, що постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС. Які проблеми турбують цих людей?

В'ячеслав Кауфман - голова РДА: "Основна проблема - це проблема надання пільг, пенсій та оздоровлення. Є проблеми, що стосуються житла. Намагаємося виплачувати всі пільги при надходженні коштів. Медобслуговування здійснює райлікарня, обласна лікарня та Чорнобильський центр."

Як зазначив В. Кауфман, є проблеми і по оздоровленню чорнобильців через брак коштів, і по виплаті пільг. Турбувало ліквідаторів аварії на ЧАЕС і встановлення пам'ятника в нашому місті.

В'ячеслав Кауфман - голова РДА: "Пам'ятник буде встановлений і його відкриють 26 квітня, в день роковин катастрофи. Кошти збирали підприємства, установи, організації, всі небайдужі люди."

f t g m

счетчики