Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Європейські водії шоковані від стану наших доріг

Автор Н.Сокол

Понад півсотні фур вишикувалось вчора між Лісконогами та Рогівкою на трасі Чернігів-Сосниця-Грем'яч. Причина тому - стан дороги. Величезні вибоїни, що перетворилися на суцільне провалля, призупинили рух вантажних автомобілів.

Ще в неділю, близько 16 години одна з фур з причепом застрягла у багнюці. О 18-й поруч вже стояла інша, майже повністю провалившись колесами. На допомогу, як стверджували водії, ніхто з дорожньої служби не з'явився.

 

Водій вантажівки: "Дорога була ніби рівною, але провалилася просто під машиною. Приїхали о четвертій годині, кому дзвонити про допомогу у вихідний день - невідомо."

За ніч, до ранку понеділка назбиралася вже купа вантажівок, яким не було змоги проїхати. Довелося тільки чекати, бо власними силами щось зробити було неможливо. Не змогли того дня доїхати до Грем'яча і обидва рейсові автобуси. А люди змушені були діставатися до міста на попутках та викликати таксі. Проблемні ділянки не тільки поблизу Рогівки. Від Кролевцької до Кам'янської Слободи їх ледь не на кожному кілометрі зустрінеш. Колії кожного дня глибшають, асфальт тріскається, а ґрунт осідає, що вже говорити про легкові автівки, якщо вантажівки не долають таких перешкод. Водії фур, що прямували зі Словенії в Росію, шоковані станом нашої дороги. Та найбільш обурені тим, що податки сплачують регулярно, а користі від того ніякої зовсім.

Водії зі Слолвенії: "Я більше ніколи не поїду цією дорогою. Я ніде не бачив такої дороги ні в Албанії, ні в Боснії, тільки тут."

"Подивіться, яка дорога. Я зняв це на телефон. Коли приїду додому, відправлю в мережу Інтернет, щоб вся Європа це бачила. Я вже 15 років за кермом, але таких доріг ще ніде не бачив."

Близько 10 ранку понеділка машина зі щебінкою приїхала витягати вантажівки. До речі, щебінку везли аж з Сосниці, бо, як виявилось, в нас на це дефіцит. До обіду мали привезти ще дві, вже з Мени. Як зазначило керівництво, питання з ремонтом наразі вирішується.

f t g m

счетчики