Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В День довкілля в Узруївському лісництві саджали дерева

Автор О.Філонова

День довкілляВ День довкілля в Узруївському лісництві саджали дерева. Було закладено дендропарк та еколого - просвітницьку стежку для школярів. Загалом же по району сіверяни активно долучилися до Всеукраїнського суботника, займалися озелененням, прибирали біля будівель, білили.

Працівники ДП «Н.-Сіверське лісове господарство» взяли активну участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках". Озелененням займались у всіх підрозділах лісгоспу, а допомагали їм в цій справі громадськість, школярі. Символічно, що саме в День довкілля в Узруївському лісництві саджали дерева.   Було закладено дендропарк та еколого - просвітницьку стежку для школярів. Загалом же по району сіверяни активно долучилися до Всеукраїнського суботника, займалися озелененням, прибирали біля будівель, білили.

Микола Засько - директор ДП "Н.-Сіверське лісове господарство": "Сьогодні в Узруївському лісництві саджаємо дендропарк, для цього ми закупили близько 30 порід дерев".

Багато задумок працівниці Узруївського лісництва Людмили Шульги втілювали в життя цього дня. Деякі унікальні саджанці замовляли в Щорському районі.

Людмила Шульга - працівник Узруївського лісництва: "Ми робимо сьогодні сад майбутнього, для наших дітлахів. Можливо, в майбутньому краще буде працювати шкільне лісництво, для цього ми закладаємо сад".

За справу взялися дружно, завзято, з настроєм. Саджав дерева і голова РДА В'ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова РДА: "Сьогодні День довкілля, люди працюють як в Новгороді-Сіверському, так і на території району. Ми знаходимося на території Узруївського лісництва, де саджають зелені насаджання для наших майбутніх поколінь, пліч-о-пліч з співробітниками лісгоспу саджають дерева й школярі. Що самі сьогодні посадили? Сьогодні саджав з дітьми яблуні, ялинки, а далі поїдемо саджати дубову алею в міському парку".

Особлива увага лісівників дітям. Це для них, насамперед, підростатиме цей парк. Для школярів заклали чудову екологічно - просвітницьку стежку - тут відомості про рослини і тварин, тут можна відпочити і поговорити про побачене.  Дівчата та хлопчики з Чайкинської школи не залишились осторонь - саджали дерева разом з дорослими.

Оксана Циркун - учениця Чайкинської школи: "Сьогодні День довкілля і ми вирішили допомогти садити дерева. Я посадила вже близько 10 дерев."

Юлія Шульга - учениця Чайкинської школи: "Я прийшла допомогти саджати дерева, бо ліс - це наш другий дім".

Лісівники прибрали обабіч доріг - і чисто, і щодо пожеж лісових профілактика.

f t g m

счетчики