Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Координаційна рада з патріотичного виховання на Новгород-Сіверщині

Про культурні заходи, проведені за останній період, доповідали представники Корюківського, Городнянського, Ріпкинського, Сновського, Чернігівського, Семенівського, Новгород-Сіверського районів. Своє бачення щодо патріотичного виховання та його важливості для державності висловили освітяни, волонтери, представники громадських організацій, військові.

Игорь Бизган - Учасник АТО: " Національно-патріотичне виховання починається з пелюшків і закінчується  кладовищем, це моя  думка. Це  наша батьківщина, наша земля, наші батьки, діди, які на цій землі жили, працювали, і ніхто не має права в нас відібрати те що ми дійсно цінуємо."

Геннадій Одушний, координатор «Єдиного волонтерського центру» Чернігова. каже давно не був у Новгород-Сіверському. Відзначив чистоту у місті та розбиту дорогу від Сосниці.  Треба виховувати у дітей вірне сприйняття національних цінностей, а молоді показати перспективи у ціннісній системі країни, каже він.  У своєму виступі був різкий, але зазначив, - нарада була продуктивною.

Геннадій Одушний - координатор «Єдиного волонтерського центру» Чернігова: "Члени координаційної ради самі зрозуміли:  чи робиться щось чи не робиться, тому що лозунгів багато було, і ставити собі в заслугу святкування дня конституції, те  що обов'язково, можна ще поставити собі в заслугу те, що кожного ранку встає сонце. Я намагався донести до загалу, що патріотичне виховання потрібно починати з системи національних цінностей. Доносити до дітей що ми велика країна".

Проведена серйозна робота, резюмує Наталія Романова, голова координаційної ради. У неї в руках лялька-мотанка, яку подарували їй у Новгороді-Сіверському.

Наталія Романова - заступник голови, керівник апарату Чернігівської ОДА: "У нас сьогодні була досить відверта розмова про багато речей, починаючи з мови, декомунізації, як правильно згуртувати людину навколо себе, як отримати зворотній зв'язок. Ми ставили проблеми і питання про інфраструктуру інформаційну, яка повинна бути."

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання працює в області близько року. Вона має мережу по всім районам області. Туди входять представники влади та патріотично-налаштованої громадськості.

f t g m

счетчики