Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В районі пройшли навчання з охорони праці та електробезпеки

Автор О.Лельотко

ЕлектробезпекаВ минулому році в області сталося 2 випадки електротравматизму. Один постраждалий помер, інший отримав тяжкі єлектротравми. Щоб уникнути подібних нещасних випадків на виробництві, відповідальні за охорону праці та електротехнічний персонал повинні знати, як безпечно виконувати ту чи іншу роботу. 12 та 13 квітня в нашому районі пройшли навчання з охорони праці та електробезпеки.

Питання з охорони праці були і залишаються актуальними, адже щороку на виробництві травмується чимало працівників. Деякі отримують травми, які не сумісні з життям. В 2010 році в області було 6 таких випадків, загинуло 9 людей. Серед травм виробничого характеру зареєстрований в минулому році і електротравматизм.

 

Олександр Тригубенко - деректор обласного навчально-виробничого центру:"В минулому році в області, стався один випадок електотравматизму. Людина померла. І один випадок, коли людина була сильно травмована струмом. Тому це питання дуже важливе."

В нашому районі останній випадок пов'язаний з виробництвом, коли людина загинула від удару електрострумом, був в 2003 році в Печенюгах. Що ж до інших виробничих травмувань, то їх реєструють щороку. З метою запобігання ризику винекнення нещасних випадків або аварій на виробництві проходять заходи.

Олександр Тригубенко - деректор обласного навчально-виробничого центру:"Буваємо щороку в усіх районах. І ця робота набрала систематичного характеру. Люди розуміють, що ці питання потрібно піднімати і вирішувати. Від цього залежить життя і здоров'я людей. Неможна закриватись виробничою необхідністю, як це часто буває. треба думати , що життя та здоров'я людини головне. цим повинні займатися і керівники ,і головні спеціалісти. Треба дбати про їх життя та здоров'я."

В цьому році навчання з охорони праці та електробезпеки тривали 2 дні. Близько 7 десятків керівників, посадових осіб, електротехнічного персоналу з Н.-Сіверського району отримали корисну інформацію про те ,як на кожному робочому місці створити безпечні умови праці.

f t g m

счетчики