Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

«Міс Весну» обрали в державній гімназії ім. К.Д.Ушинського

8 юних та талановитих дівчат, учениць державної гімназії ім.К.Д.Ушинського, змагалися за титул "Міс Весна". Конкурсно-розважальна програма відбулась у навчальному закладі 23 березня. Для того, щоб визначити найкращу, дівчата пройшли різноманітні випробування. Спочатку, традиційно, представляли себе, але у ролі весни - такою, якою на думку дівчат і має бути справжня дівчина-Весна.

Катерина Павлюк - учасниця конкурсу "Міс Весна": "Я думаю, що весна повинна володіти такими ознаками як чистота, краса, ніжність і асоціюється з молодістю".

Ксенія Корбаш - учасниця конкурсу "Міс Весна": "Дівчина-весна повинна бути веселою, життєрадісною, завжди посміхатися, нести тепло, кохання".

Серед завдань конкурсної програми була і перевірка дівчат на ерудицію, на уважність, а ще на кухарські вміння. Дівчата мали приготувати імпровізовану справжню весняну страву - окрошку. Цікавим виявився конкурс на вправність. Дівчатам потрібно було вирізати слово «весна» не відриваючи ножиці від паперу, проте не всі конкурсантки справилися з завданням. Не менш цікавим виявився конкурс «Юні художниці». Хист до малювання мав проявитися в умінні малювати двома руками одночасно. Та найочікуванішим став останній конкурс, який розкрив внутрішній світ дівчат на повну міру - це конкурс "Я маю талант". Звучала тут і акапельна пісня, і скрипка. Побачили глядачі, як майстерно дівчата вишивають та плетуть з бісера. Та як виявилося, найбільше полюбляють учениці державної гімназії танцювати. За лаштунками дівчата з радістю підтримували одна одну.

Катерина Павлюк - учасниця конкурсу "Міс Весна": "Стосунки, скажімо так, не між суперницями, а між учасницями були дружніми, ми підтримували перед виступом, а особливо перед талантами, ми стояли за кулісами і бажали одна одній перемоги, удачі, для того, щоб не хвилювалися, але ж сказати легко, а ось побороти своє хвилювання складно".

За результатами отриманих балів третє місце посіла Наталія Бірюкова, друге розділили одразу 2 учасниці -  Неоніла Салабута та Катерина Павлюк. Титул "Міс Весна" виборала Ксенія Корбаш, яка дуже сподівалася на цю перемогу.

Ксенія Корбаш - учасниця конкурсу "Міс Весна": "Я задоволена перемогою. Я цього дуже хотіла, довго готувалася. Це моя перша перемога і сподіваюсь не остання".

f t g m

счетчики