Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверський боксер Андрій Тимошенко вдруге підтвердив звання «Майстер спорту України з боксу»

Новгород-Сіверський боксер Андрій Тимошенко вдруге підтвердив звання «Майстер спорту України з боксу» у вазі до 75 кілограмів. На Всеукраїнському турнірі імені Богдана Хмельницького, що проходив у Черкасах Андрій провів три поєдинки.

Стартував наш боксер з блискавичною перемогою, вже в першому раунді відправити в технічний нокаут черкаського спортсмена. У другому поєдинку вихованець Новгород-Сіверського боксерського клубу "Лідер" зустрічався на ринзі з суперником з Закарпаття, цей двобій також завершився достроково на користь Андрія. Третій поєдинок, як виявилося-останній у новгородсіверця був місцевим.

Андрій Тимошенко - майстер спорту України з боксу: "Бій в мене був з суперником з Черкас там вже був суперник досвідчений йому 36 років, одержав перемогу по очках. Повинен бути четвертий бій, але мій суперник захворів і я одержав перемогу".

Окрім Андрія Тимошенко на майстерському турнірі Чернігівську область представляв ще один боксер Данило Жосан, який став срібним призером змагань. В загальнокомандному заліку Чернігівщина серед всіх регіонів України посіла третю сходинку турнірної таблиці. За кілька днів до Черкас Андрій брав участь у традиційному міжнародному турнірі, що проходив у Чернігові, на ринзі українці зустрічалися з білорусами. Наш боксер перемігши призера Чемпіонату Європи отримав золото. Новгород-Сіверський боксер своїми перемогами вкотре довів, що він серед найсильніших у своїй вазі, недаремно ж протягом останніх років Андрій являється основним спаринг-партнером Дмитра Митрофанова.

Андрій Тимошенко - майстер спорту України з боксу: "Спілкуємось ми з Дмитром Митрофановим дуже близько запрошує мене на спаринги, я пишаюся тим що тренуюсь з такою людиною."

 Зараз Новгород-Сіверський боксер готується до універсіади України з боксу серед студентів, що пройде у квітні місяці, а далі планує потрапити у професійний бокс.

Андрій Тимошенко - майстер спорту України з боксу: "Хочеться звісно піти у професійний бокс, хочеться далі піти, але для цього потрібні ще досягнення, показати себе на змаганнях міжнародного класу"

f t g m

счетчики