Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Коропщина приймала учасників обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси"

Автор О.Харькова

Чисті росиУ неділю Коропщина приймала учасників обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси". В цьому році юні аматори сцени вже в дев`яте представляли свою майстерність поважному журі.

З метою відродження кращих традицій  національної музичної-хорової школи та розвитку аматорського українського дитячо-аматорського мистецтва ще в 2000 році Указом Президента був започаткований Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості "Чисті роси".  Цьогоріч кращі дитячі колективи Н.-Сіверщини представили свою творчість поважному журі вже вдев'яте, разом з юними талантами Коропщини, Семенівщини та Бахмацького району.

Творчість представляли у двох номінаціях "вокальне" та "театральне мистецтво". До участі в обласному етапі конкурсу були запрошені колективи Н.-Сіверської гімназії №1, Державної гімназії імені Костянтина Ушинського, Чайкинського навчально-виховного комплексу та районного будинку школярів. Найталановитіші учні представили на розсуд журі чималу концертну програму, яка вдалась яскравою та різножанровою. За годину, що відводило прискіпливе журі аматорам сцени, вдалось показати і акапельний спів, і акторську  майстерність. Найкращі враження на поважне журі конкурсу справили оригінальні виступи наших артистів: вихованців студії естрадно-народного співу "Сіверські перлинки", та ансамблів "Полісяночка" та "Срібні дзвоники".

 

Ірина Чуприна - член журі: "Я вважаю, що такі конкурси, як "Чисті роси" конче необхідні, бо вони розвивають в дітях творчість, а це найголовніше, що може бути. Дуже добре себе показав Н.-Сіверський, дуже гарні колективи, цікаві номери та гарні творчі керівники. І яке щастя та задоволення ми бачимо в дитячих очах, коли вони виходять на сцену і презентують нам свою творчість."

Справді, як казав великий педагог Василь Сухомлинський: "У кожній дитині горить сонце", а шкільний небосхил сповнений яскравих юних зірочок.

Ірина Чуприна - член журі: "Ми дуже вдячні діткам, керівникам, ми вважаємо, що ця робота найважливіша , це той остроів духовності , емоційної віддачі, де дитина може розкрити свої почуття й розвинути свої внутрішні сили , передати їх глядачам. Це дуже важлива робота і ми дякуємо організаторам цього конкурсу, РДА, відділу освіти і всім керівникам колективів."

f t g m

счетчики