Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Слобідський клуб після проведеного ремонту знову переживає важкі часи

46 тис грн було виділено з місцевого бюджету на капітальний ремонт Слобідського клубу ще в  минулому році. За ці кошти було придбано більярдний стіл, а основна сума грошей пішла на дах, що протікав. Проте після його перекриття ситуація не змінилась – він і досі тече, говорять слобідчани.

Михайло Мишко - місцевий житель: "Зробили ремонт даху, дощ пішов і знову потекла вода."

Проте перероблювати ніхто нічого не буде, адже за використані кошти сільський голова вже відзвітував. Зовні Слобідський клуб нічим не відрізняється від інших, які функціонують в районі. Проте, зайшовши до середини, чари розвіюються. І якщо концертна зала виглядає більш - менш пристойно, то от до кабінету директора краще не ступати. Проте ми ризикнули. Стеля, з якої падає штукатурка, гнила підлога, яку намагаються приховати за роздертими картонними ящиками, рами, які ледь тримаються – все це неприємно вражає. А оце стілець, на якому має сидіти директор даного закладу. До цього додається ще й повна відсутність опалення. Як прийшла сюди працювати 4 роки назад –– опалення не було ніякого, так і зараз не має - ділиться директор клубу Наталія Мишко.

Наталія Мишко - директор Слобідського сільського клубу: "Дуже холодно, опалення в нас немає. Я тут працюю вже п'ятий рік, прийшла його не було і не знаю, коли воно буде. Сподіваємося, що до опалювального сезону в нас буде опалення."

Проте на 2017 рік у бюджеті сільради передбачено лише виділення 15 тис. грн та й ті на будинок культури у Блистові. Це підтверджує і сільський голова Віталій Довбня.

Віталій Довбня - голова Блистівської сільської ради: "Ми заказали технічну документацію на  опалення на Блистівський будинок культури, але плануємо і на слобідській. Ви розуміїте, що все одразу зробити не можна, тому що в нас три населених пункти і все це накладно".

Слобідський клуб діє на 2 села – Лоску та Слобідку. Населення налічується 500 осіб. Проте Наталія Мишко працює лише на півставки, це три з половиною години щодня. Жінка неодноразово зверталась до сільського голови аби дали їй повну зайнятість, проте за 4 роки так і не спромоглися це зробити. До 8 березня сільський голова обіцяв вирішити питання з музичною апаратурою, адже вона не працює. Влітку директор клубу віддала йому зламаний пульт, проте ні нового, ні старого так і не отримала. Зв'язавшись з жінкою телефоном, довідались що ні планшету ні ноутбуку, до яких можна підключитись під час заходу, у клубі не з'явилось. Аби провести концерт до 8 березня Наталія Мишко принесе ноутбук з дому, а опісля, як зазвичай, чекатиме обіцяного.

f t g m

счетчики