Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Збір продуктів харчування та теплих речей для мешканців м. Авдіївка

Збір продуктів харчування та теплих речей для мешканців міста Авдіївка Донецької області, які постраждали внаслідок артилерійських обстрілів завершився. Тривав він у Новгород-Сіверському районі два тижні під пильним наглядом начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Володимира Жеребка. За його словами людей не байдужих виявилось досить багато, тому і пакунків зібрали не мало.


Володимир Жеребок - начальник відділу з питань взаємодії з праоохоронними органами ЦЗ оборонної та мобілізаційної роботи апарату Н.-Сіверської РДА: "Відгукнулися мешканці 12 сільських рад. Найбільшу допомогу у цьому напрямку надали Лісконогівська сільська рада, Смяцька сільська рада, Кам'янсько-Слобідська сільська рада, Дігтярівська сільська рада. Більше 600 кг продуктів харчування, теплі речі, ковдри".

Зібрати то зібрали, а от коли постало питання щодо відправки цієї гуманітарної допомоги до Чернігова, то як розказав нам Володимир Миколайович – одразу відгукнулись на допомогу і директор Новгород-Сіверського автопарку Микола Душин, а саме пальним і військовий комісар Новгород-Сіверського військкомату Олег Атрощенко – перевізним транспортом. Тож цими вихідними все зібране для авдіївців було відправлене.
Володимир Жеребок - начальник відділу з питань взаємодії з праоохоронними органами ЦЗ оборонної та мобілізаційної роботи апарату Н.-Сіверської РДА: "До міста Чернігів, до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації. Після збору всієї гуманітарної допомоги з області переправити її м. Авдіївка".

Як зазначив Володимир Жеребок, мешканці Новгород-Сіверського району, якщо це буде потрібно, нададуть допомогу нашим співвітчизникам на Сході країни ще і ще, адже готовність прийти на поміч, поділитися найнеобхіднішим є рисою, притаманною лише справжнім патріотам.

f t g m

счетчики