Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Н.-Сіверській гімназії №1 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Згадуючи Героїв Небесної Сотні. Так розпочався день в учнів та вчителів гімназії №1. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто 3 роки тому на Майдані Незалежності в Києві почав боротьбу українського народу за краще майбутнє, за що і відали життя. В вигляді флешмобу учні вишикувались в коридорі, сходах навчального закладу, виконали гімн України, тим самим показали свою небайдужість до подій сьогодення та віру в розквіт України.

Дмитро Тимошенко - учень гімназії №1: "Вшанувати своїх героїв, це все ж таки історія, яка відбувається тут і зараз, і якою б вона не була, це історія рідної України і її треба поважати"

Марина Марус - учениця гімназії №1: "Зараз в Україні важкі часи, тому важливо щоб люди підтримували один одного, щоб наша нація єдналася. На мою думку, важливо проводити такі заходи задля підтримки тих героїв та пам'яті про них, котрі поклали своє життя заради того, щоб ми жили у вільній, демократичній державі."

Ідея проведення флешмобу виникла у вчителя гімназії №1 Олени Бельдяги. Таким чином педагогічний колектив прагне виховати любов та повагу до Батьківщини, її героїв та силу єдності народу.

Олена Бельдяга - вчитель гімназії №1: "Треба це показувати маленьким дітям які дуже повільно кладуть руку на серце, які ще не починають співати, наче багато років не будуть співати, але якщо ми це будемо проводити традиційно. Будуть виховуватися в шані та повазі до Батьківщини. Мабуть,  років через 5 ми зможемо не плюс гімну, а мінус, і в нас буде дійсно лунати вся школа".

f t g m

счетчики