Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Триває акція з благоустрою міста

Автор О.Філонова

Благоустрій містаВесняні свята близько, а обсяг робіт ще чималий. До акції з благоустрою рідного міста вже долучилися співробітники ряду підприємств, установ, організацій, учнівська молодь, але проблемних ділянок ще багато. Сніг щойно зійшов і підмести можна не скрізь, а ось зібрати сміття можна і потрібно. Визначено і санітарний день - четвер, вже наступного четверга розпочнеться побілка. На другому етапі акції вирубуватимуть аварійні дерева та саджатимуть нові. Зрушилось з місця й наболіле питання міського сміттєзвалища.

Олександр Могильний - заступник голови РДА: "На сьогоднішній день воно законне, зараз проходить процес отримання ліміту на 2012 рік. Розроблений план заходів по приведенню сміттєзвалища в відповідність до нормативних документів. І як тільки дозволять погодні умови, план заходів буде приведений в дію. Тому в мене прохання не викидати сміття біля доріг, а вивозити в відповідні місця."

З сумлінням виконати свою ділянку робіт з благоустрою міста закликав заступник міського голови Володимир Балаба. Нагадав керівникам про території, на яких слід навести лад. Обурення громадськості викликали останні акти вандалізму, які поки що залишились безкарними. Пам'ятник Бояну та пам'ятний знак на Замковій горі обмалювали нітрофарбами, що з великим зусиллям ледь вдалося відмити. Та й засмічено на Замковій горі так, що туристів туди не водити, а навпаки, ні в якому разі заводити неможна. А біля Ярославни на автівці хтось з’їхав вниз, пошкодивши при цьому східці й плитку. Тут не чистіше, ніж біля Бояна, та ще й підземний кабель вуличного освітлення поцупили. І знову - ніхто нічого не чув і не бачив. Громадянське сумління спить. В усіх куточках мальовничого міста над Десною повиростали стихійні сміттєзвалища.

Віктор Душин - голова районної ради: "Весь берег Десни - це суцільне стихійне сміттєзвалище. Неможливо встановити, хто викидає сміття, лише в окремих випадках, а в більшості випадків - це можливо. По вулиці Герцена, там, де був пам'ятник, суцільне сміттєзвалище, по вулиці Тюремній та Воровського - аналогічна ситуація. Але вцілому місто прибране."

Голова РДА В’ячеслав Кауфман звернувся до працівників міліції та санстанції з проханням розібратися з питанням продажу забрудненої цегли.

В’ячеслав Кауфман - голова РДА: "Розбирається склад сільгоспхімії і продається цегла."

Також В’ячеслав Маркович наголосив на необхідності прибрати за Торговими рядами. Смітники по вулиці Залінійній, Щорса, біля водонапірної вежі.

В’ячеслав Кауфман - голова РДА: "Там ніхто ніколи не прибирає, там тільки викидають сміття, особливо після різноманітних ярмарків. Там потрібно прибрати і попідрізати кущі. Відносно автобусних зупинок треба розглянути питання - потрібні вони нам чи ні."

Прибиратимуть і обабіч автодоріг. Також голова РДА звернувся до трудових колективів з проханням зібрати кошти на пам'ятник загиблим від наслідків аварії на ЧАЕС.

f t g m

счетчики