Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

ДПА в 2017 році пройде у формі ЗНО

Випускники 2017 року мають проходити ЗНО як ДПА. Це буде обов’язково українська мова та література, математика або історія України, нововведення цього року це 3 предмет на вибір учня.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Новинкою стало що є третій предмет, також буде ЗНО, як ДПА зараховуватись. Але цей предмет дитина обирає повністю з усіх предметів самостійно, вже не обмежується вибором, будь-який предмет дитина може обрати".

Перелік предметів в себе включає 12 предметів - це  українська мова та література, математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, російська, англійська, французька, німецька та іспанська мови. Учасники ЗНО 2017 року мають право написати тести максимум із чотирьох предметів, з яких тільки три зараховуватимуться при вступі до навчального закладу – українська мова і література, історія України чи математика й один предмет за вибором. Анна учениця 11 класу ще не визначилась з 3 предметом, але впевнена, що це оцінювання буде справедливим

Анна Корицька - учениця 11 класу Н.-Сіверської гімназії №1: "Оскільки вчуся в математичному класі то я буду здавати українську мову та літературу, бо вона є обов'язковою для всіх випускників та математика. А з третім предметом який він буде я на жаль ще не визначилась, сподіваюсь що зроблю це скоріше, бо потрібно готуватися. Це буде цікаво. Ми впевнимося чи варта наша оцінка того що нам поставили і мені здається, що це справедливо".

Як зазначає директор гімназії №1 Віра Мокрякова  учні мають серйозно підійти до складання ЗНО і добре до нього готуватись.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Є й досі самовпевнені товариші котрі вважають, що я прийду А, Б, В поставлю і все буде гаразд, і потім вже в кінці року вони хапаються за голову. Ми викликаємо батьків, ми працюємо з батьками, ми розповідаємо, що саме важливий етап зараз починається в житті дитини. Вони вийшли на фінішну пряму, останній рік треба дійсно попрацювати по всім предметам, по всім напрямкам. Все рівно інколи є різні ситуації".

ЗНО 2017  проводитиметься з 23 травня по 16 червня, після чого результати будуть виставлені як ДПА. У зв’язку з цим випускний вечір буде в кінці червня.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми обговорювали з директорами і у відділі освіти. Рішення таке було прийнято, що поки ми отримаємо результати в цьому році випускний вечір буде у дітей тільки 25 червня. Пов'язано з тим що ми змушені будемо чекати результатів ЗНО щоб виставити державну підсумкову атестацію, щоб підготувати документи про освіту".

f t g m

счетчики