Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Бібліотекарі Сіверщини бережуть спадщину рідного краю

Автор Н.Скляренко

Бібліотекарі

На початку семінару бібліотекарів привітали з днем працівників культури, вручили почесні грамоти та оголосили подяки відділу культури і туризму РДА. Будо-Вороб'ївську бібліотечну філію за результатами обласного конкурсу "Краща бібліотека року", було нагороджено Почесною грамотою головного управління культури і туризму, охорони культурної спадщини ОДА. Провідний методист ЦРБ Тетяна Лакоза зупинилася в своїй доповіді на діяльності бібліотек зі збереження національної культурної спадщини.

 

Тетяна Лакоза - провідний методист ЦРБ: "Бібліотеки, архіви, музеї - вони несуть відповідальність перед нами, сучасниками та наступними поколіннями, за збереження документальної спадщини. І в Україні лише в публічних бібліотеках зберігається майже 300 мільйонів документів, із них близько 200 тисяч є рідкісними та цінними виданнями. Збереження бібліотечних фондів є надзвичайно важливою і багатоаспектною проблемою, вона включає багато, це і матеріально технічний стан наших бібліотек, їхню охорону і облік, консервацію, реставрацію фондів."

Зокрема ішлося про оформлення куточків народознавства, виставок місцевих умільців. Також говорили про виставку літератури, присвячену народним святам. До уваги учасників семінару також було представлено виставку народної літератури "З народної криниці", де зібрано твори відомих краєзнавців та народознавців. З історичними книгами-перлинами ознайомила районних бібліотекарів методист районної бібліотеки Ольга Маджуга. Звернули увагу присутніх і на створення власної друкованої літератури, де має бути викладений матеріал щодо діяльності бібліотечних сільських філіалів ЦРБ.

f t g m

счетчики