Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 1 квітня знову підвищили пенсії

Автор О.Лельотко

Підвищення пенсіїУряд планує поступово підвищувати всі соціальні виплати. Зокрема, вже в цьому місяці підвищення до пенсій отримають ветерани та жертви нациських переслідувань. Такаж передбачена додаткова пенсія особам, постраждалим внаслідок  чорнобильської катастрофи, надбавки до пенсій донорам, а також іншим особам, які втратили працездатність.

З 1 квітня знову підвищено пенсії. Таке збільшення стосується не всіх виплат, що отримують літні люди. Збільшаться пенсії, розмір яких залежить від величини прожиткового мінімуму.

 

Ірина Дорош - головний спеціаліст відділу призначення пенсій: "Мінімальні розміри пенсій по втраті годувальника, які призначаються членам сімей військовослужбовців, визначатимуться, виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність в квітні 2011 - 764 грн. Виходячи з розміру 764 грн. прожиткового мінімуму  для осіб, які втратили працездатність, проводиться перерахунок підвищень  інвалідам війни, учасникам бойових дій, подружжю загиблих, померлих ветеранів війни, учасникам війни та учасникам війни, нагороджених медалями."

Передбачена додаткова пенсія особам, постраждалим внаслідок чорнобильської катастрофи. Донори з 1 квітня будуть отримувати 91 грн. 10 коп.

Ірина Дорош - головний спеціаліст відділу призначення пенсій: "Мінімальний розмір пенсій по втраті годувальника з квітня не може бути нижчою за 764 грн., на двох - за 916,80 грн. на трьох і більше - за 1146 грн. Надбавки дітям війни не перераховуються, оскільки їх виплата проводиться у фіксованому розмірі (49,80 грн.), незалежно від зміни прожиткового мінімуму."

Перерахунок пенсій здійснюється за матеріалами пенсійних справ. До кінця року поетапно вони будуть збільшуватись ще в жовтні та в грудні.

f t g m

счетчики