Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Голова Н.-Сіверської РДА В’ячеслав Кауфман зустрівся з представниками релігійних організацій району.

Автор О.Харькова

5 квітня голова Н.-Сіверської РДА В'ячеслав Кауфман провів зустріч з представниками релігійних організацій району, в ході якої було обговорено  ряд актуальних питань.

Поспілкуватися в тісному колі, обговорити наявні проблеми, визначити шляхи подальшої співпраці - таку мету ставили організатори зустрічі голови РДА з представниками релігійних громад району. На зустріч були запрошені представники Української православної церкви Московського патріархату, церкви євангельських християн - бабтистів, християн - адвентистів, християн віри євангельської та Української православної церкви Київського патріархату.

З вступним словом до представників релігійних громад звернувася голова РДА В'ячеслав Кауфман. Він зазначив, що всі ми цінуємо конфесійний мир, який наразі є в районі. "На Н.-Сіверщині релігійна ситуація є стабільною, без наявних конфліктів, які переходять за межі правового поля," - наголосив заступник голови РДА Павло Плотніков і звернувся за допомогою до всіх священнослужителів.

Павло Плотніков - заступник голови РДА з гуманітарних питань: "Дуже багато соціальних питань, які потребують вирішення всією громадою і можливою допомогою з боку церковних конфесій: по-перше, це сирітство - це сироти, які потребують допомоги, також багатодітні сім'ї. Є батьки, які не працюють або зловживають, але ж від цьго страждають діти. Державна допомога є, але ж потрібна допомога і добрим словом, і увагою."

"Це дуже важливе питання,- погодився настоятель Успенського собору отець Сергій (Ліщук). - По можливості, ми завжди допомагаємо стражденним, але допомога це повинна бути не лише грошима чи речами - добре напутнє слово має не менше значення для людей сьогодні. " Занепокоєння викликає і моральний облік сьогоднішньої молоді," - наголосив настоятель Миколаївської церкви отець Петро (Баб'як). – Було б добре в факультативному порядку ввести в школах етику та естетику Християнської моралі, - зазначив він. - Адже від того, якою ми виховаємо сьогоднішню молодь, залежить наше майбутнє."  Загалом під час зустрічі піднімалось чимало актуальних питань: про дотримання вимог Закону України "Про свободу совісті та релігійних організацій, толерантного ставлення представників різних конфесій один до одного та співпрацю з підприємствами, установами та організаціями району." Обговорили і план підготовки та проведення Великодніх свят. "Ми завжди відкриті до всіх конфесій та готові до співпраці в рамках закону з усіма представниками релігійних організацій," - зазначив голова РДА В'ячеслав Кауфман наприкінці зустрічі.

Вя'чеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Необхідно, щоб ми всі разом рухалися в одному напрямку. Найголовніше для нас - це люди."

f t g m

счетчики