Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Національно-патріотичний захід "Я патріот"

Традиційно обласний національно-патріотичний захід під назвою "Я патріот" в цьому році, як і у попередніх проходив на базі військової частини, розташованої у селищі Гончарівське. Протягом 3 днів з 26 по 28 серпня два десятки команд з Чернігова та різних регіонів області випробовували свої сили у армійській справі.

Місто Н.-Сіверський представляло шестеро юнаків: Вадим Могильний та Дмитро Тимошенко - учні державної гімназії ім. К.Д.Ушинського, Євген Казора та Андрій Бакотін з ЗОШ І-ІІІ ст. №2, а також ще один Дмитро Тимошенко і Павло Чудеса з Н.-Сіверської гімназії №1.

Віталій Євлан - представник команди м. Н.-Сіверський: "Міська команда складалась з 6-ти чоловік. Їх обирали згідно зі  спортивними досягненнями. Їздило по 2 чоловіки з кожної школи. Два кращих спортсмени з кожної школи міста."

Учасники патріотичного заходу проживали у справжніх казармах, проходили теоритичні та практичні навчання з військової і тактичної підготовки, змагалися у передбачених програмою спортивних дисциплінах.

Віталій Євлан - представник команди м. Н.-Сіверський: "В перший день після приїзду і облаштування в казармі, хлопці змагались в забігу на сто метрів. Наступного дня на полігоні змагалися зі стрільби з автомата Калашнікова та з метання гранати. На третій день бігали тисячаметрівку і підтягувались."

Команда з Н.-Сіверського в кожній дисципліні показала рівні результати. Досягнення кожного юнака були у першій десятці. Не пасли задніх н.-сіверці і під час стрільби з автомату, доречі, саме в Гончарівську хлопці вперше познайомилися на практиці з цим  видом вогнепальної зброї.

Віталій Євлан - представник команди м. Н.-Сіверський: "Перший раз взяли в руки автомат, хоч і сріляли, на мою думку, дуже мало, всього по 10 патронів, але все ж таки для першого разу результат, який показав Вадим Могильний дуже добрий. Він всі десять пострілів влучив в мішень. Так як хлопці стріляли перший раз, а в змаганнях з бігу довелося змагатися з командами, де були кандидати в майстри спорту, то я дуже задоволений результатами."

В загальнокомандному заліку за результатами всіх дисциплін в цьому році перше місце вибороли представники Коропського району, друге команда з Борзнянщини, третіми стали юнаки з Куликівського району. Збірна Н.-Сіверського посіла 8 сходинку турнірної таблиці.

f t g