Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород-Сіверські військові братимуть участь у параді військ з нагоди 25-ї річниці незалежності України

Взяти участь у параді військ з нагоди 25-ї річниці незалежності, що відбудеться 24 серпня у Києві можуть і колишні учасники АТО з новгород-сіверщини.

Олександр Лупейко - т.в.о. військового комісара Н.-Сіверського ОМВК: "Будуть приймати участь в цьому параді, але перед цим вони будуть проходити тренування у навчальному центрі з 1 числа. Вони їдуть на 25 діб на збори де пройдуть тренування, ну і звичайно їм буде йти оплата згідно чинного законодавства".

Загалом в самих тренуваннях, а згодом і в параді можуть брати участь всі бажаючі резервісти першої черги. Вони мають бути на зріст не нижче 175 см. Тренування проходитимуть з 1 серпня і аж до 24. В річницю незалежності пройде парад військ по вул.Хрещатик та на Майдані Незалежності в Києві. Нагадаємо, що на початку липня нинішнього року Президент України Петро Порошенко, затвердив нову форму української армії, планується, що всі учасники параду будуть забезпечені цією новою формою.

f t g