Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулось засідання оргкомітету конкурсу "Кращий держслужбовець"

Автор Н.Скляренко

Кращий держслужбовецьВ понеділок держслужбовці випробують свої сили в районному етапі конкурсу "Кращий держслужбовець". Відбулось засідання оргкомітету цього конкурсу "Кращий держслужбовець". Обговорювали тестові завдання для конкурсантів.

На засіданні оргкомітету затвердили тестові завдання на знання функціональних повноважень, положень про управління і відділи, інших законодавчих актів. Керівник апарату РДА Наталія Разумейко зачитала членам оргкамітету тестові завдання. Після внесення деяких уточнень вони були затверджені. Також присутні обговорювали тестові завдання на знання Конституції України та службових документів. На засіданні мова йшла і про критерії оцінювання завдань та інші організаційні моменти проведення районного етапу конкурсу "Кращий держслужбовець". В понеділок чотири держслужбовці - керівники та п'ять спеціалістів управлінь та підрозділів РДА випробують свої сили в конкурсі.

f t g m

счетчики