Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Журналісти ТРК Сіверська вибороли призові місця на VII Міжнародному телерадіо фестивалі "Калинові мости"

Галина Башта та Оксана Харькова журналісти ТРК "Сіверська" вибороли призові місця на VII Міжнародному телерадіо фестивалі "Калинові мости".

Традиційно в Міжнародному мистецькому заході взяло участь чимало телерадіо компаній України та Польщі. Загалом на розсуд журі було представлено 45 теле- та 26 радіопередач в 6 номінаціях. Телепроект Оксани Харькової "Катерина.Шевченко ХХІ століття" здобув диплом ІІ ступеня в номінації "Борітеся -поборите", передача екологічного спрямування "На крилах надію несуть" отримала диплом ІІІ ступеня в номінації "У дзеркалі довкілля". Для Оксани це перемога в Польщі другий рік поспіль і впевнені не остання.

Оксана Харькова - журналіст ТРК "Сіверська": "Участь у цьому фестивалі дає можливість не просто представити телепродукт нашої телекомпанії, переглянути телепрограми наших колег з інших куточків України. Дає можливість поспілкуватися з членами журі, дізнатися, що ще треба доробити в своїх проектах, дає можливість поспілкуватися з професійними сценаристами, режисерами, операторами".

Радіопередача "Ген патріотизму" автором якої є Галина Башта посіла перше місце в номінації "Єдина Україна-безпечна Європа". Загалом в рамках фестивалю сіверянки перебували в Польщі з 3 по 12 червня за цей час здійснили подорож Вармінсько-Мазурськими шляхами де ознайомились з інфраструктурою країни. «Повчитись у поляків нам українцям є чому»,- каже Галина.

Галина Башта - журналіст ТРК "Сіверська": "Вражень дуже багато. За час мого перебування у Польщі мені вдалось познайомитись з багатьма цікавими людьми, коріння яких ще з України і в 1947 підчас операції "Вісла" були виселені на чужину з України. З гордістю можна сказати, що і там у Польщі вони спілкуються українською мовою в повсякденному житті, вони прививають дітям українські традиції. За час мого перебування вдалося побувати в двох школах з українською мовою навчання. Дуже приємно було чути українські пісні якими нас зустрічали вихованці цих закладів, дуже приємно було чути українську мову яка лунала з коридорів цієї школи. Побувавши в Польщі я зрозуміла, що ми українці і поляки-це один єдиний дружній народ".

«Україна - це Європа» таку назву мала одна з номінацій фестивалю. Тож хочеться вірити, що європейський рівень життя пізнаємо не лише зі слів колег журналістів.

f t g