Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Н.-Сіверські митці відзвітували на обласній сцені

Автор О.Харькова

Концерт

На виконання Указу Президента України Віктора  Януковича "Про відзначення 20-ї річниці незалежності України" та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Володимира  Хоменка, протягом березня - квітня 2011 року в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Тараса Шевченка відбуваються творчі звіти районів та міст Чернігова, Ніжина та Прилук, присвячені 20-річниці незалежності України. 26 березня звітував і Н.-Сіверський район.

7 автобусів, 220 чоловік, не один пуд костюмів та декорацій - звітує Сіверщина рідна. Підготовка до творчого звіту Н.-Сіверського району тривала не один місяць, сам виступ на сцені обласного драмтеатру - лише півтори години.

Привітанням зі сцени обласного театру розпочав творчий звіт голова Н.-Сіверської районної державної адміністрації В’ячеслав Кауфман.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Сьогодні на творчому звіті Чернігівщини має честь представити себе і Н.-Сіверщина - край, історія якого сягає коріннями у сиву давнину. Скільки памятних подій зафіксовано на його віку, скільки славетних імен пов'язано з ним. Я сподіваюсь, що ви достойно оцінили роботи наших народних майстрів. Далі я хочу передати слово нашим народним аматорам. Вірю, що вам сподобається наш звіт і ви полюбете наш край, як любимо його ми, і обов’язково приїдете на наше міждержавне свято "Нетлінне слово". Прийміть від нас у подарунок мелодійні барви та співочі серця Сіверського краю."

Основні картини становлення Української держави, якій в цьому році виповнюється 20, пропливають перед глядачами, що зібралися в залі обласного академічного театру, аби доторкнутися до творчості сіверських майстрів. На розсуд шанованого журі та вдячних глядачів представили новгород-сіверці два десятки творчих номерів, вокально-хореографічні композиції та власну поезію, виступи духового оркестру, інструментального ансамблю та сімейного тріо саксофоністів. Народні пісні співали фольклорні колективи, сімейні дуети та учасники студії естрадно-народного співу. А члени самодіяльного народного клубу "Княжа скарбниця" представили виставку декоративно-прикладного мистецтва.

Віктор Тканко - заступник голови Чернігівської облдержадміністрації з гуманітарних питань: "Я вражений деякими роботами, і це знов підтверджує мету творчих звітів - показати кращі роботи кожного регіону. Я думаю, ми досягли мети. Сьогоднішній день вже показує, скільки за цей невеликий термін зроблено. Хочу побажати всім сіверцям здоров'я, щастя, творчої наснаги і вражати своїми творчими доробками не тільки  Україну та Чернігівщину, а й далеко за межами країни."

«Загалом Сіверщина показала непоганий рівень художньої майстерності», - зазначив голова оглядової ради, заслужений діяч мистецтв України Володимир Суховерський.

Володимир Суховерський - Заслужений діяч мистецтв України, голова оглядової ради: "Новгород-Сіверщина виступила цікаво, вона показала історичний ракурс. Лише треба було більше уваги приділити 20 річниці незалежності України. Був чудовий фольклорний ансамбль, добре, що було багато дітей. В залі не можна пройти, люди приходять відпочити від всіх негараздів. Тож дякую адміністрації за організацію і артистам за те, що приїхали в таку даль і прекрасно себе показали."

f t g m

счетчики